chrome firefox opera safari iexplorer

Гришко образився на Львів і пообіцяв ніколи там не співати

23 грудня 2013 о 10:54

Народний артист України Володимир Гришко заявив, що більше ніколи не буде виступати у Львові.

Про це співак повідомив в ефірі телепередачі «Козирне життя» на телеканалі ICTV.

«Я хочу зробити серйозну заяву: ніколи голос Гришка не пролунає у Львові!», – заявив народний артист.

Причиною такої заяви стала образа співака на львівський Євромайдан, через кампанію якого Гришку довелося скасувати концерт у львівській філармонії. Згодом не відбувся концерт у Трускавці.

В інтерв’ю ICTV Володимир Гришко розповів, що його звинувачували у виступі на так званому антимайдані. «Казали навіть, що я співав для тих, хто розганяв Євромайдан!», – додав співак.

Нагадаємо, напередодні концерту активісти львівського Євромайдану пообіцяли завадити Гришку виступити у Львівській філармонії. Причиною такого рішення львівської громади став недавній виступ Володимира Гришка на проплаченій сцені «антиєвромайдану», яку тенор назвав «святою», а також його підтримка гальмування євроінтеграції.

Після цього Гришко скасував концерт.

Джерело: Вголос
Розділи: Новини культури

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути

Новини Дивитися всі