chrome firefox opera safari iexplorer

Три чверті українців вважають Євромайдан головною подією 2013 року

29 грудня 2013 о 18:29

Українці вважають Євромайдан найважливішою подією року не тільки в Україні, але й у світі. У 2013 році люди вийшли на Майдан не за політиків, а за себе.

Переважна більшість українців (75,2%) назвали Євромайдан головною подією 2013 року. Про це свідчать дані грудневого соцопитування фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова.

Домовленості з Росією про ціну на газ, переговори з Росією назвали головною подією 7,0% респондентів, а 3,6% опитаних вважають найважливішою подією непідписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

При цьому для 24,5% події навколо підписання угоди України з ЄС, Євромайдан стали головними подіями 2013 року у світі, 6,9% назвали війну в Сирії, 2,7% — кризу в Єгипті, 2,4% — саміт у Вільнюсі, а 40,7% не змогли відповісти.

Соцопитування було проведено фондом «Демократичні ініціативи» та соціологічною службою Центру Разумкова з 20 по 24 грудня 2013 року. Опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки — 2,3%.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...