chrome firefox opera safari iexplorer

У вівторок в Україні потепліє, а до кінця тижня прийде справжня весна

17 березня 2014 о 15:12
У вівторок, 18 березня, на всій території України спостерігатиметься незначне потепління.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Опадів у вигляді дощу слід очікувати на Заході та Сході країни, у решті регіонів, включаючи Крим, — опадів не передбачається.

У Центрі, на Півдні та Сході температура повітря вночі не опускатиметься нижче 0°С (у Криму – мінімум +3°С), вдень слід чекати до +6...10°С.

На дощових Заході та Півночі температура вночі коливатиметься від 0 до +5°С. Вдень повітря прогріється до +7...+11°С.

У Києві та області не чекають опадів. Температура повітря вночі сягатиме +3°С, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+8°С.

Як повідомляється, до кінця тижня в Україну прийде справжня весна. Так уже в четвер-п'ятницю на всій території країни буде сухо та тепло. Як очікується, стовпчики термометрів до кінця тижня піднімуться до +18...+20°С.

14 грудня

Інші дати
Народився Данило Апостол
(1654, с.Великі Сорочинці, Полтавська область - 1734) — український військовий і державний діяч кінця 17 — першої половини 18 століття, гетьман Лівобережної України в 1727—1734 роках.
Розгорнути
Народився Михайло Старицький
(1840, с.Кліщинці, Черкаська область – 1904) – українського письменника, режисера, театрального і громадського діяча. Він - автор п'єс «Богдан Хмельницький», «Маруся Богуславка», «Різдвяна ніч», «За двома зайцями».
Ніч яка, Господи, місячна зоряна, Видно, хоч голки збирай, Вийди, коханая, працею зморена, Хоч на хвилиноньку в гай! Сядем укупочці тут під калиною, І над панами я пан! Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею Стелиться в полі туман. (Михайло Старицький)
Розгорнути
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Відзначається у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Розгорнути

Новини Дивитися всі