chrome firefox opera safari iexplorer

ЮНЕСКО вважатиме пам'ятки Криму українськими

11 квітня 2014 о 10:25

За резолюцію, яка висловлює глибоку стурбованість з приводу мілітаризації півострова, проголосували 28 із 58 країн, які в ній зараз представлені, повідомляє ТСН.

Зазначивши, що російські збройні сили загрожують рівного доступу громадян до освіти та свободу висловлювань, організація проголосувала за моніторинг за ситуацією в цілому і за долею культурної спадщини зокрема.

Міністерство закордонних справ Росії негайно заявило, що будь-яке спостереження за Кримом тепер можливо тільки після узгодження з РФ.

Росію, яка голосувала проти резолюції, на цей раз підтримали лише Китай, Бразилія і Куба. Інші взагалі не голосували або утрималися.

Розділи: Суспільство

14 грудня

Інші дати
Народився Данило Апостол
(1654, с.Великі Сорочинці, Полтавська область - 1734) — український військовий і державний діяч кінця 17 — першої половини 18 століття, гетьман Лівобережної України в 1727—1734 роках.
Розгорнути
Народився Михайло Старицький
(1840, с.Кліщинці, Черкаська область – 1904) – українського письменника, режисера, театрального і громадського діяча. Він - автор п'єс «Богдан Хмельницький», «Маруся Богуславка», «Різдвяна ніч», «За двома зайцями».
Ніч яка, Господи, місячна зоряна, Видно, хоч голки збирай, Вийди, коханая, працею зморена, Хоч на хвилиноньку в гай! Сядем укупочці тут під калиною, І над панами я пан! Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею Стелиться в полі туман. (Михайло Старицький)
Розгорнути
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Відзначається у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
Розгорнути

Новини Дивитися всі