chrome firefox opera safari iexplorer

Акція "О, панно... "

Дата події:16 червня 2013 о 10:00
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Кожна дівчина й жінка мріє бути оспіваною у віршах. Принаймні, кожна з жінок не проти, аби її ім"я зустрічалося в кращих ніжних поетичних ліричних творах.

Якщо Вам іще не присвятили вірш, ми допоможемо виправити цю помилку 16 червня 2013 року.

Будь-яка дівчина, жінка, а також і романтичні, люблячі, уважні чоловіки та юнаки з 10.00 до 19.00 16 червня 2013 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини зможуть здійснити споконвічну дівочу мрію — вписати її ім"я у неперевершену по красі й ніжності поетичну форму. Але окрім цього — на якийсь час «увічнити» наймилозвучніше дівоче ім"я у «Переписі жіночих імен».

Ми сподіваємося, що така акція спонукатиме чоловіків до пошуку ніжних, красивих, теплих слів на адресу жіноцтва й, особливо, у миті, коли дівчині, жінці хочеться сказати щось особливе, нетривіальне.

Також розраховуємо й на те, що наші дівчата будуть прагнути почути від своїх обранців лише красиві й мелодійні слова, а не сленг, коли ті вирішать говорити про кохання, про красиві почуття, про ніжність.

Літо — пора відпочинку. Ми запрошуємо у цей недільний день до музею-квартири Павла Тичини, аби Ви могли відпочити душею від щоденних клопотів та шаленого міського ритму, дослухатися до прекрасного й ПОЧУТИ його, лишити із собою назавжди кращі миті естетичного піднесення.

Так, естетичну насолоду можна отримати й від СЛОВА, особливо — якщо це твоє ІМ"Я.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі