chrome firefox opera safari iexplorer

День без авто

Дата події:22 вересня 2010 р. о 8:00
Місце події:м. Київ, Софіївська площа
Більше про подію:

У середу, 22 вересня, у Києві святкуватимуть всесвітній День без авто. Він розпочнеться з масштабної поїздки велосипедистів на роботу у рамках програми «Велосипедом на роботу».
Серед запрошених приїхати на роботу на велосипеді — президент та його адміністрація, члени Кабінету міністрів та інші чиновники, повідомляє сайт Асоціації велосипедистів Києва.

Так, у середу, о 8.00 з різних спальних районів Києва стартуватимуть пішоходи, велосипедисти та автомобілісти. Вони влаштують «Транспортні перегони»: хто з них швидше добереться до фінішу — Софіївської площі, де переможець отримає звання «Найшвидшого городянина».

О 12.00 пройде вручення призів Велопрацедавцю року. Велосипедисти оберуть та привітають київський офіс з найкращими умовами для роботи велосипедиста — а саме, з велосипедною парковкою та душем.

Мета свята — привернути увагу до проблем надмірного розвитку транспорту.

26 серпня

Інші дати
Олександр Анохін
1882 –  – лікар, розробив систему фізичного виховання в школах, яку виклав у праці «Природна система фізичних вправ. Руська система гімнастики». Перший власник офіційного диплома «Тренер з важкої атлетики» (1908). Голова оргкомітету І Російської олімпіади (1913 р., м. Київ).
Розгорнути
25 серпня відзначають:
  • День авіації України.
Розгорнути
Народився Василь Юрчак
(1876, м. Скали, Тернопільська область – 1914) – визначний драматичний актор галицької сцени кінця 19 – початку 20 ст.
«Хто має від Бога дар і не користується ним — злодій є.» (Данило Туптало)
Розгорнути
Народився Дмитро Дяченко
(1887 – 1942) – український архітектор, майстер необароко, один із засновників українського стилю. Серед його робіт - комплекс Української сільськогосподраської академії, корпуси інститутів ветеринарії, тваринництва, Торговельної академії в Києві.
Розгорнути