chrome firefox opera safari iexplorer

День без авто

Дата події:22 вересня 2010 р. о 8:00
Місце події:м. Київ, Софіївська площа
Більше про подію:

У середу, 22 вересня, у Києві святкуватимуть всесвітній День без авто. Він розпочнеться з масштабної поїздки велосипедистів на роботу у рамках програми «Велосипедом на роботу».
Серед запрошених приїхати на роботу на велосипеді — президент та його адміністрація, члени Кабінету міністрів та інші чиновники, повідомляє сайт Асоціації велосипедистів Києва.

Так, у середу, о 8.00 з різних спальних районів Києва стартуватимуть пішоходи, велосипедисти та автомобілісти. Вони влаштують «Транспортні перегони»: хто з них швидше добереться до фінішу — Софіївської площі, де переможець отримає звання «Найшвидшого городянина».

О 12.00 пройде вручення призів Велопрацедавцю року. Велосипедисти оберуть та привітають київський офіс з найкращими умовами для роботи велосипедиста — а саме, з велосипедною парковкою та душем.

Мета свята — привернути увагу до проблем надмірного розвитку транспорту.

17 червня

Інші дати
Народився Валентин Бичко
(1912, м.Харків  - 1994) - український поет, перекладач. Автор багатьох книг для дітей, а також  лібрето опер «Перекоп» і «Гайдамаки».
Є книг багато – радісних, печальних. Товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, І звуть її по-простому – Буквар. Із нього слів не вируба сокира, Це маленятам кращий в світі дар, І мова в нім – легка, співуча, щира, Дитячі душі гріє він – Буквар. (Валентин Бичко)
Розгорнути
Народився Володимир Ладижець
(1924, с. Харківці Хмельницької обл. - 1991) - український письменник, журналіст, видавець. Автор повістей, оповідань, романів, публіцистики, збірок віршів для дітей "Ластівки з Карпат", "Орлиний дім" та ін.
Розгорнути