chrome firefox opera safari iexplorer

День без авто

Дата події:22 вересня 2010 р. о 8:00
Місце події:м. Київ, Софіївська площа
Більше про подію:

У середу, 22 вересня, у Києві святкуватимуть всесвітній День без авто. Він розпочнеться з масштабної поїздки велосипедистів на роботу у рамках програми «Велосипедом на роботу».
Серед запрошених приїхати на роботу на велосипеді — президент та його адміністрація, члени Кабінету міністрів та інші чиновники, повідомляє сайт Асоціації велосипедистів Києва.

Так, у середу, о 8.00 з різних спальних районів Києва стартуватимуть пішоходи, велосипедисти та автомобілісти. Вони влаштують «Транспортні перегони»: хто з них швидше добереться до фінішу — Софіївської площі, де переможець отримає звання «Найшвидшого городянина».

О 12.00 пройде вручення призів Велопрацедавцю року. Велосипедисти оберуть та привітають київський офіс з найкращими умовами для роботи велосипедиста — а саме, з велосипедною парковкою та душем.

Мета свята — привернути увагу до проблем надмірного розвитку транспорту.

19 червня

Інші дати
Никифор Шолуденко 
1919 – гвардії старшина, командир розвідувального взводу 22-ї гвардійської танкової бригади 1-го Українського фронту. Загинув, визволяючи Київ. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути