chrome firefox opera safari iexplorer

День без авто

Дата події:22 вересня 2010 р. о 8:00
Місце події:м. Київ, Софіївська площа
Більше про подію:

У середу, 22 вересня, у Києві святкуватимуть всесвітній День без авто. Він розпочнеться з масштабної поїздки велосипедистів на роботу у рамках програми «Велосипедом на роботу».
Серед запрошених приїхати на роботу на велосипеді — президент та його адміністрація, члени Кабінету міністрів та інші чиновники, повідомляє сайт Асоціації велосипедистів Києва.

Так, у середу, о 8.00 з різних спальних районів Києва стартуватимуть пішоходи, велосипедисти та автомобілісти. Вони влаштують «Транспортні перегони»: хто з них швидше добереться до фінішу — Софіївської площі, де переможець отримає звання «Найшвидшого городянина».

О 12.00 пройде вручення призів Велопрацедавцю року. Велосипедисти оберуть та привітають київський офіс з найкращими умовами для роботи велосипедиста — а саме, з велосипедною парковкою та душем.

Мета свята — привернути увагу до проблем надмірного розвитку транспорту.

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути