chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Героїчна Тустань», Львівщина

Дата події:26-27 червня 2011 р.
Місце події:Львывська обл., Сколівський район, с.Уричі, територія Державного історико-культурного заповідника «Тустань»
Більше про подію:

Цього року організатори запропонують гостям фестивалю 26 червня реконструкцію бою УПА від Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» і «Зброя та спорядження «Штурм», круглий стіл на тему української героїки за участю провідних науковців, журналістів та громадських діячів; вечірній концерт за участю гуртів «НаВиворіт», «Цвіт життя», «Ойкумена», «Хочу Ще!», «8-ий День», «Залізний хрест», «Стихія», «Західний час», «Широкий лан».

Фестиваль відбувається за сприяння Львівської обласної ради, Сколівської районної державної адміністрації та Сколівської районної ради.

У рамках «Героїчної Тустані» 27 червня відбудеться конкурс авторської пісні та співаної поезії «На вістрі слова і меча». Метою конкурсу є підтримати і розвинути паростки сучасної пісенності, спонукуючи їх до високого мистецького рівня у створенні нової україномовної пісні. Після конкурсу у програмі літературні читання за участю поетів, акторів, видавців, презентація співаника Студентського Братства.

Після концерту організатори запрошують на кіно-ніч під відкритим небом.

Джерело: ZIK

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути