chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Героїчна Тустань», Львівщина

Дата події:26-27 червня 2011 р.
Місце події:Львывська обл., Сколівський район, с.Уричі, територія Державного історико-культурного заповідника «Тустань»
Більше про подію:

Цього року організатори запропонують гостям фестивалю 26 червня реконструкцію бою УПА від Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» і «Зброя та спорядження «Штурм», круглий стіл на тему української героїки за участю провідних науковців, журналістів та громадських діячів; вечірній концерт за участю гуртів «НаВиворіт», «Цвіт життя», «Ойкумена», «Хочу Ще!», «8-ий День», «Залізний хрест», «Стихія», «Західний час», «Широкий лан».

Фестиваль відбувається за сприяння Львівської обласної ради, Сколівської районної державної адміністрації та Сколівської районної ради.

У рамках «Героїчної Тустані» 27 червня відбудеться конкурс авторської пісні та співаної поезії «На вістрі слова і меча». Метою конкурсу є підтримати і розвинути паростки сучасної пісенності, спонукуючи їх до високого мистецького рівня у створенні нової україномовної пісні. Після конкурсу у програмі літературні читання за участю поетів, акторів, видавців, презентація співаника Студентського Братства.

Після концерту організатори запрошують на кіно-ніч під відкритим небом.

Джерело: ZIK

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути