chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль лялькових театрів «Дивень-2010»

Дата події:25-29 жовтня 2010 р.
Місце події:м. Хмельницький, Хмельницький академічний обласний театр ляльок (вул. Проскурівська, 46)
Більше про подію:

З 25 по 29 жовтня 2010 року в м. Хмельницький на базі Хмельницького академічного обласного театру ляльок відбудеться Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Дивень». В рамках фестивалю відбудуться урочистості з нагоди 40-річчя від дня заснування Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

Виставою-відкриттям стане «Любов до трьох апельсинів». У другий день Вінницький академічний обласний театр ляльок презентує виставу «Івасик-Телесик», Рівненський академічний обласний театр ляльок — «Звідки беруться діти», Черкаський академічний обласний театр ляльок – «Вдови».

Також на «Дивень» завітають лялькові театри з Литви та Росії. Третій день відкриється виступом Приватного театру «Провінція» з Білорусі «Казка про мертву царівну і сім багатирів». Потім київський театр покаже виставу «Про Курочку-Рябу і Сонечко золоте», а польський Театр ляльки і актора представить «Дюймовочку».

Програму фестивалю можна знайти тут: http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/224960 

Джерело: Радіо Ера

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі