chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль лялькових театрів «Дивень-2010»

Дата події:25-29 жовтня 2010 р.
Місце події:м. Хмельницький, Хмельницький академічний обласний театр ляльок (вул. Проскурівська, 46)
Більше про подію:

З 25 по 29 жовтня 2010 року в м. Хмельницький на базі Хмельницького академічного обласного театру ляльок відбудеться Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Дивень». В рамках фестивалю відбудуться урочистості з нагоди 40-річчя від дня заснування Хмельницького академічного обласного театру ляльок.

Виставою-відкриттям стане «Любов до трьох апельсинів». У другий день Вінницький академічний обласний театр ляльок презентує виставу «Івасик-Телесик», Рівненський академічний обласний театр ляльок — «Звідки беруться діти», Черкаський академічний обласний театр ляльок – «Вдови».

Також на «Дивень» завітають лялькові театри з Литви та Росії. Третій день відкриється виступом Приватного театру «Провінція» з Білорусі «Казка про мертву царівну і сім багатирів». Потім київський театр покаже виставу «Про Курочку-Рябу і Сонечко золоте», а польський Театр ляльки і актора представить «Дюймовочку».

Програму фестивалю можна знайти тут: http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/224960 

Джерело: Радіо Ера

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути