chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Санта-Клаус відпочиває — на арені Дід Мороз»

Дата події:18-19 грудня 2010 р.
Місце події:АР Крим, м. Євпаторія
Більше про подію:

Кілометровий хоровод за участю Дідів Морозів, Снігуроньок, Сніговиків, Лисиць, Зайців та інших казкових героїв влаштує кримське місто Євпаторія 18 грудня в рамках VI Відкритого республіканського фестивалю-конкурсу «Санта-Клаус відпочиває — на арені Дід Мороз».

Євпаторія запросила на конкурс Дідів Морозів і Снігуроньок кілька сотень гостей з регіонів України і близького зарубіжжя. «Усі вони, узявшись за руки, пройдуть вулицями курортного міста до Театральної площі хороводом завдовжки понад кілометр. Такого могутнього хороводу за участю Дідів Морозів Україна ще не бачила», — заявляють організатори.

«Родзинкою» фестивалю-конкурсу стануть змагання Дідів Морозів і Снігуроньок — будуть визначені «Кращий Дід Мороз Криму 2011 року», «Снігуронька-2011», перший і другий Віце-дід Мороз, а також володарі призів у номінаціях: «Кращий костюм і грим», «Краще новорічне поздоровлення», «Краща гра для дітей”, «Краща гра для дорослих», «Інтерактивний Дід Мороз». 

Найпривабливішому учасникові фестивалю дістанеться приз глядацьких симпатій. Імена призерів назвуть 19 грудня.

Свято організували Міністерство культури Криму, республіканська установа «Науково-методичний центр культури, мистецтва і народної творчості», міська рада Євпаторії і євпаторійский центр дозвілля.

Джерело: УНІАН

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути