chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Санта-Клаус відпочиває — на арені Дід Мороз»

Дата події:18-19 грудня 2010 р.
Місце події:АР Крим, м. Євпаторія
Більше про подію:

Кілометровий хоровод за участю Дідів Морозів, Снігуроньок, Сніговиків, Лисиць, Зайців та інших казкових героїв влаштує кримське місто Євпаторія 18 грудня в рамках VI Відкритого республіканського фестивалю-конкурсу «Санта-Клаус відпочиває — на арені Дід Мороз».

Євпаторія запросила на конкурс Дідів Морозів і Снігуроньок кілька сотень гостей з регіонів України і близького зарубіжжя. «Усі вони, узявшись за руки, пройдуть вулицями курортного міста до Театральної площі хороводом завдовжки понад кілометр. Такого могутнього хороводу за участю Дідів Морозів Україна ще не бачила», — заявляють організатори.

«Родзинкою» фестивалю-конкурсу стануть змагання Дідів Морозів і Снігуроньок — будуть визначені «Кращий Дід Мороз Криму 2011 року», «Снігуронька-2011», перший і другий Віце-дід Мороз, а також володарі призів у номінаціях: «Кращий костюм і грим», «Краще новорічне поздоровлення», «Краща гра для дітей”, «Краща гра для дорослих», «Інтерактивний Дід Мороз». 

Найпривабливішому учасникові фестивалю дістанеться приз глядацьких симпатій. Імена призерів назвуть 19 грудня.

Свято організували Міністерство культури Криму, республіканська установа «Науково-методичний центр культури, мистецтва і народної творчості», міська рада Євпаторії і євпаторійский центр дозвілля.

Джерело: УНІАН

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі