chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль творчого развитку людини AZOV-2012

Дата події:20-22 липня 2012 року
Місце події:Бердянськ
Більше про подію:

20-22 липня в Бердянську вдруге пройде Всеукраїнський фестиваль творчого развитку людини AZOV-2012. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Організатор – Творча майстерня MAIS.

Фестиваль – це місце зустрічі креативних та позитивних людей, які люблять життя і не уявляють себе без пригод та нових вражень!

Мета заходу – познайомити гостей та жителів міста з можливостями самовдосконалення, здорового та гармонічного способу життя, допомогти всім бажаючим віднайти та розвинути свої таланти. В рамках заходу відбудуться творчі майстер-класи та тренінги, ярмарок майстрів, концерт та фаєр-шоу!

Вперше в Бердянськ приїде безліч талановитих та цікавих тренерів, театрів вогню, музичних і танцювальних колективів, дизайнерів, митців, художників з усієї України. Кожен з них поділиться своїми вміннями та досягненнями. На три дні місто перетвориться у культурну столицю Азовського регіону!
Спеціальний гість Фестивалю — колектив Workout (переможець шоу «Україна має талант»)!
Тренери з усієї України проведуть безліч майстер-класів:

• Handmade: ліпка з полімерної глини, декупаж, розпис, виготовлення ляльок, браслетів, листівок, валяння з войлоку та багато інших.

• Психологічні тренінги, заняття по арт-терапії
• Майстер-класи зі східних танців, а також з танців у стилі hih-hop та dubstep.

• Музиканти навчать грати на етно-інструментах: східному барабані – дарбуці та одному із найбільш стародавніх музикальних інструментів на Землі – діджеріду.

• Всі бажаючі зможуть навчитись стріляти з класичного лука.
• Рекордсмен України та переможець Kiev Fire Fest 2012 проведе майстер-клас з видування вогню.

Протягом трьох днів на фестивалі діятиме ярмарка-handmade, де можна буде придбати унікальні та креативні прикраси, сувеніри, подаруночки для себе та близьких.
Ярмарка та майстер-класи будуть проходити біля Приморської площі. Влітку тут яблуку ніде впасти, безліч туристів виходять на набережну у пошуках цікавих вражень, знайомств, та сувенірів на пам'ять. Приїздять гості не тільки з України і країн СНД, а також із закордону.
А ввечері 21 липня всіх запрошуємо на святковий концерт та запальне фаєр-шоу на центральній сцені міста! Виступи музичних, танцювальних колективів, показ колеції від переможця міжнародного конкурсу дизайнерів – Творчої майстерні MAIS та багато інших цікавих заходів.
Серед наших учасників: школа африканських барабанів «Djembe Roots», Група «One Life», школа слов’янського трайблу «Срібна Мавка», Фрейя dance group, театри вогню «Flame», «Сеlts», «Фламберг», , Pyromania Project та інші.
Також відбудуться благодійні акції по збору коштів для шкіл-інтернатів та благодійні майстер-класи для дітей-сиріт. Адже так важливо нести тепло і любов у цей світ, допомагати оточуючим та ділитись любов’ю.
Програма ще може доповнюватись, тому до 15 липня у вас є чудова можливість приєднатись до фестивалю!
До участі запрошуються тренери, психологи, артисти, фаєрщики, музиканти, танцювальні колективи, майстри-handmаde та інші талановиті особистості. Якщо є бажання прийняти участь у ярмарці, провести цікавий майстер-клас або виступити на головній сцені міста, пишіть на пошту info@mais-tm.com.ua.
Для учасників організатори підібрати доступне житло а також смачні обіди від найкращих кулінарів у місті! Час проведення фестивалю підібраний так, щоб кожен учасник встиг вранці відпочити на морі.
Тож чудову можливість заявити про себе, незабутній відпочинок на морі, знайомства з творчими людьми, купу драйву та позитиву гарантовано!

Деталі знайдете на сторінках фестивалю :
mais-tm.com.ua
vk.com/club27610949
Контакти:

info@mais-tm.com.ua
(066) 398-53-91 (Марьяна), 0955901949 (Анастасія)

20 липня

Інші дати
Народився Микола Базилівський (Базилевський)
(1909, с. Суботів, Черкаська область – 1993) – український публіцист, літературознавець, театрознавець.  
Розгорнути
Народилася Оксана Вікул
(1921, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область – 2001) – українська балерина. Славилася виконанням українських танців  власного укладу з модерним спрямуванням.  
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» (Костянтин Думитрашко)
Розгорнути