chrome firefox opera safari iexplorer

«Французька осінь. День божоле»

Дата події:20 листопада 2010 о 14:00
Місце події:м. Ужгород, вул. Корзо, вхід в ресторан «Фанфан»
Більше про подію:

У суботу ужгородці частуватимуть французьким цибулевим супом. Столітровий казан розмістять у самому серці міста. Про це повідомив організатор фестивалю «Французька осінь» пан Роберт.

Дегустація цибулевого супу, канапе, каштанами, божоле та глінтвейном відбудеться 20 листопада у рамках фестивалю «Французька осінь». Ця акція відбудеться у день святкування фестивалю молодого вина «Божоле».

У рамках «Французької осені» також відбудуться показ документальних фільмів, «вечір поезії з ароматним глінтвейном», вечір живої музики (французький акордеон).

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі