chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ Свято новорічної іграшки

Дата події:7 грудня 2013 р.-14 січня 2014 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: (м. Київ вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів) тел.: (044) 425-12-64
Більше про подію:

Запрошуємо поринути в ІІІ Свято Новорічної Іграшки!

Відкриття свята – 07 грудня о 14:00.

Вже втрете в Києві відбудеться проект, аналогів якому не існує – ІІІ Свято Новорічної Іграшки. В затишних стінах Центру Української Культури та Мистецтва вкотре зберуться сотні родин, для яких Новий Рік та Різдво – найулюбленіші родинні свята.

Адже проста, на перший погляд, ялинкова прикраса об’єднує дорослих і малих, Особливо, коли ця іграшка зроблена власноруч, в родинному колі. Це вже не просто іграшка – це реліквія кожної родини.

Побувавши на «ІІІ Святі Новорічної Іграшки», ви зможете створити новорічні традиції своєї сім’ї. Ви опинитесь в зимовій казці, де ялинки-красуні вбрані в найкращі свої шати, де лунає щирий дитячий сміх, а зранку й до пізнього вечора можна дивитись улюблені новорічні мультфільми. А ще — брати участь в родинних майстер-класах із виготовлення новорічних іграшок, яких із 7 грудня по 14 січня буде аж 50.

Саме в нас найсерйозніші дорослі повертаються в своє щасливе дитинство, де ялинка палахкотіла сотнями ліхтариків, а цукерки на ній були найбажанішими подарунками на світі.

Для вас ми зібрали найкращі старовинні та сучасні ялинкові іграшки, картини, фотографії, телеграми, листівки та іншу новорічну атрибутику з усієї України:

А саме:
— Унікальне зібрання новорічних іграшок з родин відомих українців. Нас в цьому проекті підтримали співачки Анжеліка Рудницька, співак Віктор Павлік, поетеса Ганна Чубач, письменники Дмитро Стус та Міла Іванцова, й інші особистості.
— Виставка живопису родини Брензовичів «Зачаровані зимою»;
— Родинна колекція старовинних та радянських ялинкових іграшок Юлії Корольової;
— Скляні ялинкові кулі ручної роботи від творчої майстерні «Сніжинка», Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас, «МІІ МЗС»;
— Еко-іграшки;
— Новорічні іграшки, створені в техніці травоплетіння, декупажу, плетення гачком, витинанки, соломо плетіння, петриківського розпису;
— Виставка новорічних книжкових ілюстрацій від видавництва «Майстер-клас»;
— Підбірка родинних ретро-фото «В очікуванні казки»;
— Виставка малюнків «Новий рік в моїй родині», створений дітками із Центру розвитку людини «Новий вік»;
— Новорічна атрибутика від Центру екоетичного й творчого розвитку «АртЕко»;
— Зимові аксесуари;
— Різдвяні писанки.

На відкриття Свята Новорічної Іграшки, 7 грудня, приходьте до нас зі своїми дітками – подаруйте їм та собі незабутній відпочинок в атмосфері передноворічної казки.

На вас чекає:
— унікальна виставка ялинкових прикрас;
— подарунок від наших найменших Гостей — вокального ансамблю «Зірнички»;
— родинні майстер-класи;
— презентація проекту «Мішечок новорічних мрій».

Увага! Кожна дитина, яка буде одягнена в новорічні костюми, отримає безкоштовне професійне фото на згадку. А ще — спеціальний подарунок від Діда Мороза та Снігуроньки.

Давайте разом створимо справжнє свято казки, щастя й посмішок – ІІІ Свято Новорічної Іграшки. Отож, до зустрічі 7 грудня!

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. – вихідний
(з 31-го грудня 2013 р. до 8-го січня 2014-го, включно, року виставкові зали не працюють)

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути