chrome firefox opera safari iexplorer

III Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства

Дата події:7-8 жовтня 2011 р.
Місце події:Київ, Сімейний центр розвитку і розваг "Дивосвіт" (метро Оболонь, будівля з верблюдами на даху)
Більше про подію:

7-8 жовтня в столиці відбуватиметься III Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства.

У рамках програми діятимуть майданчики для проведення лекційно-розважальних заходів.

Передбачені лекції, семінари і майстер-класи на теми вагітності, пологів, грудного вигодовування, догляду за малюком та його виховання.

Запланована й цікава розважальна програма: робота творчих майстерень, проведення різноманітних конкурсів з призами і подарунками від партнерів, виставки фотографій «Диво народження» та малюнків вагітних жінок тощо.

Свято батьківства відбудеться у сімейному центрі розвитку і розваг «Дивосвіт» (м. Оболонь, будівля з верблюдами на даху).

Захід проводиться громадською організацією «Асоціація свідомого батьківства» за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Організатори планують привернути увагу громадськості до найважливішого – наших дітей та підтримки молодих батьків.

28-31 жовтня також відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології – на базі оздоровчого комплексу «Джерело» (Пуща-Водиця, вул. Курортна, 4).

Джерело: УНН

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути