chrome firefox opera safari iexplorer

III Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства

Дата події:7-8 жовтня 2011 р.
Місце події:Київ, Сімейний центр розвитку і розваг "Дивосвіт" (метро Оболонь, будівля з верблюдами на даху)
Більше про подію:

7-8 жовтня в столиці відбуватиметься III Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства.

У рамках програми діятимуть майданчики для проведення лекційно-розважальних заходів.

Передбачені лекції, семінари і майстер-класи на теми вагітності, пологів, грудного вигодовування, догляду за малюком та його виховання.

Запланована й цікава розважальна програма: робота творчих майстерень, проведення різноманітних конкурсів з призами і подарунками від партнерів, виставки фотографій «Диво народження» та малюнків вагітних жінок тощо.

Свято батьківства відбудеться у сімейному центрі розвитку і розваг «Дивосвіт» (м. Оболонь, будівля з верблюдами на даху).

Захід проводиться громадською організацією «Асоціація свідомого батьківства» за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Організатори планують привернути увагу громадськості до найважливішого – наших дітей та підтримки молодих батьків.

28-31 жовтня також відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології – на базі оздоровчого комплексу «Джерело» (Пуща-Водиця, вул. Курортна, 4).

Джерело: УНН

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі