chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Йде весна» у тичинівськиій мистецькій вітальні

Дата події:25 лютого 2014 о 16:30
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (м. Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

Надходить весна й в її очікуванні музей-квартира Павла Тичини та молоді талановиті музиканти пропонують у рамках проекту «Музика на дотик» виконати концертну програму «Йде весна».

У передвесняному концерті, який відбудеться 25 лютого 2014 року у музеї-квартирі Павла Тичини, пропонуємо до Вашої уваги дві частини:

-у першій Вам буде запропоновано виступ фольклорного ансамблю «Королівна» у складі Анастасії Друзюк, Юлії Новосад та Олександра Турбана «Зустріч весни: веснянки, хороводи, заклички»;

— у другому віддідленні концерту музикуватимуть піаніст Павло Лисий та скрипаль Орест Смовж, в програмі яких прозвучать твори І.Хандошкіна, В.А.Моцарта, К.Дебюссі, М. Регера, Б. Лятошинського, В.Вишинського.

Початок концерту о 16.30.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі