chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Йде весна» у тичинівськиій мистецькій вітальні

Дата події:25 лютого 2014 о 16:30
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (м. Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

Надходить весна й в її очікуванні музей-квартира Павла Тичини та молоді талановиті музиканти пропонують у рамках проекту «Музика на дотик» виконати концертну програму «Йде весна».

У передвесняному концерті, який відбудеться 25 лютого 2014 року у музеї-квартирі Павла Тичини, пропонуємо до Вашої уваги дві частини:

-у першій Вам буде запропоновано виступ фольклорного ансамблю «Королівна» у складі Анастасії Друзюк, Юлії Новосад та Олександра Турбана «Зустріч весни: веснянки, хороводи, заклички»;

— у другому віддідленні концерту музикуватимуть піаніст Павло Лисий та скрипаль Орест Смовж, в програмі яких прозвучать твори І.Хандошкіна, В.А.Моцарта, К.Дебюссі, М. Регера, Б. Лятошинського, В.Вишинського.

Початок концерту о 16.30.

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути