chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Музика на дотик. Голос української гідності»

Дата події:28 листопада 2014 о 18:30
Місце події:Музей П. Тичини у Києві
Більше про подію:

20 листопада 2014 року, напередодні Дня Гідності і Свободи, у #МузейТичини талановитий піанст, щирий патріот Арсен Яковенко в рамках проекту «Музика на дотик» виконає на меморіальному роялі Павла Тичини коротку концертну програму «Голос української гідності».

Кількість слухачів, які зможуть бути присутніми на таких концертах в меморіальному помешканні обмежується 8-10 особами, але це не повинно засмучувати охочих, адже такі вечори відбуватимуться щомісяця, іноді — й частіше.

Так, у листопаді 2014 року меморіальний рояль лунатиме іще й 28 листопада о 18.30.

Попередній запис та викуплення квитків на такі концерти обов"язкові.

Довідки за телефоном 044-234-43-27.

17 липня

Інші дати
Микола Миклухо-Маклай
1846 – російський мандрівник українського походження, антрополог, етнограф, географ, гуманіст. Дослідник, що став «каарам-тамо» (людиною з Місяця) для багатьох тубільців і науковим авторитетом для освічених європейців.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути