chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Музика на дотик. Голос української гідності»

Дата події:28 листопада 2014 о 18:30
Місце події:Музей П. Тичини у Києві
Більше про подію:

20 листопада 2014 року, напередодні Дня Гідності і Свободи, у #МузейТичини талановитий піанст, щирий патріот Арсен Яковенко в рамках проекту «Музика на дотик» виконає на меморіальному роялі Павла Тичини коротку концертну програму «Голос української гідності».

Кількість слухачів, які зможуть бути присутніми на таких концертах в меморіальному помешканні обмежується 8-10 особами, але це не повинно засмучувати охочих, адже такі вечори відбуватимуться щомісяця, іноді — й частіше.

Так, у листопаді 2014 року меморіальний рояль лунатиме іще й 28 листопада о 18.30.

Попередній запис та викуплення квитків на такі концерти обов"язкові.

Довідки за телефоном 044-234-43-27.

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі