chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний мотофестиваль «Тарасова гора» 2011», Черкащина

Дата події:2-5 червня 2011 р.
Місце події:поблизу с. Чапаєвка, Черкаська обл.
Більше про подію:

Мотофестиваль «Тарасова гора» зародився у травні 2002 року, коли Ашот «Salvador» вперше зібрав своїх друзів-байкерів у місті Каневі, де в цей час проходять «Шевченківські дні», і в мальовниче містечко на Дніпрі з'їжджаються тисячі людей з усієї країни та з-за кордону для відвідин могили Тараса Шевченка. Зїхалось більше сотні мотоциклістів із багатьох міст України, і ці дні перебування в Каневі стали свого роду «мото-Шевченківськими днями».

У програму зльоту входили відвідини Тарасової Гори, і пробіг до Черкас організованою мото-колоною. Тоді було вирішено зробити це щорічною традицією. Згодом традиція переросла у фестиваль, що з часом став міжнародним. В 2010 в ньому взяли участь більше 5000 осіб.

Програма фестивалю «Тарасова гора» 2011

2 червня (четвер)

зранку: Заїзд на територію бази відпочинку «Придніпровська», розселення в будиночках і наметах. 20-00: «До Ашем на кашу»: Пригощання кашой перший приїхали. Вечірній багаття на пляжі. Фаєр-шоу. Душевні пісні під гітару. Інтелектуальні ігри. Виступ гуртів «Checkpoint» і «Даха Браха» на березі Дніпра.

3 червня (п'ятниця)

Продовження заїзду мотоциклістів на територію. 15:00 Спортивні конкурси з Василем Вірастюком на березі Дніпра — перетягування каната, перенесення мотоцикла. А також, спортивна класика — запливи на гумових жінках, конкурс мокрих маєчок. 17:00 Кубок «Тарасової Гори» з регбі між командами України та Росії. 20:00 Офіційне відкриття фестивалю.

Виступ груп:
«Троя» (Київ), «Дощ» (Харків), «Група Юри Ворона та Василя Вірастюка»
(Черкаси-Київ), «Роллікс» (Херсон), «Оторвальд» (Київ), Dj Dima Dream (Київ)

4 червня (субота)

11:45 Побудова колони на дорозі перед базою.
12:00 Виїзд колони до Канева (через Черкаси, по правому березі Дніпра). Зустріч колони адміністрацією міста і дітьми канівського інтернату. Вручення дітям подарунків. Сходження на Тарасову Гору, покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченка, групове фото. Повернення на базу (через Канівську ГЕС, лівим берегом). 18:00 Конкурс на кращий кастом («совкоцікл», іноземний мотоцикл) і аерографію. Побудові учасників на перехресті перед сценою.
20:00 Другий день концерту.

Виступ груп:
«Animal Session» (Енімал Сейшн, Київ), «Ремонт Води» (Київ), «Chant Moulin» (Шант Мулен, Київ), «DVS» (Ді-Ві-Ес, Англія-Україна), «Ляпис Трубецкой» ( Білорусь) Dj Lisstik (Київ), Dj Buzzkeeper (Київ)
Ведучий фестивалю — Геннадій Попенко.

5 червня (неділя)

21:00 Початок AfterParty в клубі «Route 66» (Київ, вул. Жилянська 87/30) Підведення підсумків фестивалю.
22:00 Виступ гурту «Віктор» (триб'ют групи «Кіно», Санкт-Петербург)

Протягом 2-х вечорів на сцені пройдуть:

Показ байкерської одягу та аксесуарів російського дизайнера Ірини «Кріс» Конєва. Всі дні фестивалю на спеціально відведеній території проводяться Лазерні бої. Також працює тир, стрільба (з навчанням) з блочних луків, дартс.

Джерело: thisisukraine.org

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути