chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний мотофестиваль «Тарасова гора» 2011», Черкащина

Дата події:2-5 червня 2011 р.
Місце події:поблизу с. Чапаєвка, Черкаська обл.
Більше про подію:

Мотофестиваль «Тарасова гора» зародився у травні 2002 року, коли Ашот «Salvador» вперше зібрав своїх друзів-байкерів у місті Каневі, де в цей час проходять «Шевченківські дні», і в мальовниче містечко на Дніпрі з'їжджаються тисячі людей з усієї країни та з-за кордону для відвідин могили Тараса Шевченка. Зїхалось більше сотні мотоциклістів із багатьох міст України, і ці дні перебування в Каневі стали свого роду «мото-Шевченківськими днями».

У програму зльоту входили відвідини Тарасової Гори, і пробіг до Черкас організованою мото-колоною. Тоді було вирішено зробити це щорічною традицією. Згодом традиція переросла у фестиваль, що з часом став міжнародним. В 2010 в ньому взяли участь більше 5000 осіб.

Програма фестивалю «Тарасова гора» 2011

2 червня (четвер)

зранку: Заїзд на територію бази відпочинку «Придніпровська», розселення в будиночках і наметах. 20-00: «До Ашем на кашу»: Пригощання кашой перший приїхали. Вечірній багаття на пляжі. Фаєр-шоу. Душевні пісні під гітару. Інтелектуальні ігри. Виступ гуртів «Checkpoint» і «Даха Браха» на березі Дніпра.

3 червня (п'ятниця)

Продовження заїзду мотоциклістів на територію. 15:00 Спортивні конкурси з Василем Вірастюком на березі Дніпра — перетягування каната, перенесення мотоцикла. А також, спортивна класика — запливи на гумових жінках, конкурс мокрих маєчок. 17:00 Кубок «Тарасової Гори» з регбі між командами України та Росії. 20:00 Офіційне відкриття фестивалю.

Виступ груп:
«Троя» (Київ), «Дощ» (Харків), «Група Юри Ворона та Василя Вірастюка»
(Черкаси-Київ), «Роллікс» (Херсон), «Оторвальд» (Київ), Dj Dima Dream (Київ)

4 червня (субота)

11:45 Побудова колони на дорозі перед базою.
12:00 Виїзд колони до Канева (через Черкаси, по правому березі Дніпра). Зустріч колони адміністрацією міста і дітьми канівського інтернату. Вручення дітям подарунків. Сходження на Тарасову Гору, покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченка, групове фото. Повернення на базу (через Канівську ГЕС, лівим берегом). 18:00 Конкурс на кращий кастом («совкоцікл», іноземний мотоцикл) і аерографію. Побудові учасників на перехресті перед сценою.
20:00 Другий день концерту.

Виступ груп:
«Animal Session» (Енімал Сейшн, Київ), «Ремонт Води» (Київ), «Chant Moulin» (Шант Мулен, Київ), «DVS» (Ді-Ві-Ес, Англія-Україна), «Ляпис Трубецкой» ( Білорусь) Dj Lisstik (Київ), Dj Buzzkeeper (Київ)
Ведучий фестивалю — Геннадій Попенко.

5 червня (неділя)

21:00 Початок AfterParty в клубі «Route 66» (Київ, вул. Жилянська 87/30) Підведення підсумків фестивалю.
22:00 Виступ гурту «Віктор» (триб'ют групи «Кіно», Санкт-Петербург)

Протягом 2-х вечорів на сцені пройдуть:

Показ байкерської одягу та аксесуарів російського дизайнера Ірини «Кріс» Конєва. Всі дні фестивалю на спеціально відведеній території проводяться Лазерні бої. Також працює тир, стрільба (з навчанням) з блочних луків, дартс.

Джерело: thisisukraine.org

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути