chrome firefox opera safari iexplorer

Парад помічників Святого Миколая

Дата події:05 грудня 2010 о
Місце події:м. Львів (Оперний театр-пам’ятник Міцкевичу)
Більше про подію:

Парад помічників Святого Миколая під назвою «Я допомагаю Миколаю!». відбудеться в рамках акції «Миколай про тебе не забуде». 

В параді візьмуть участь близько 100 помічників Святого Миколая. Вони, одягнені в шапочки та кольорові костюми, пройдуться святковою ходою від оперного театру до пам’ятника Міцкевича і назад. 

Супроводжуватиме волонтерів військовий оркестр Львівського інституту сухопутних військ, лицарі в обладунках, мешканці Середньовічного Львова, казкові персонажі, джампери, трейсери (люди, які займаються паркуром), жонглери та багато інших цікавих персонажів. 

Під час зупинки біля пам’ятника Міцкевичу учасники параду виконають пісню «Ой, хто, хто Миколая любить», яка є гімном акції. На закінчення параду на площі перед Оперним театром відбудеться показовий виступ оркестру.

Мета проведення параду – привернути увагу громадськості до благочинності, запросити львів’ян долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде», а також подарувати мешканцям та гостям Львова гарний святковий настрій. 

Джерело: ZIK

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути