chrome firefox opera safari iexplorer

Парад помічників Святого Миколая

Дата події:05 грудня 2010 о
Місце події:м. Львів (Оперний театр-пам’ятник Міцкевичу)
Більше про подію:

Парад помічників Святого Миколая під назвою «Я допомагаю Миколаю!». відбудеться в рамках акції «Миколай про тебе не забуде». 

В параді візьмуть участь близько 100 помічників Святого Миколая. Вони, одягнені в шапочки та кольорові костюми, пройдуться святковою ходою від оперного театру до пам’ятника Міцкевича і назад. 

Супроводжуватиме волонтерів військовий оркестр Львівського інституту сухопутних військ, лицарі в обладунках, мешканці Середньовічного Львова, казкові персонажі, джампери, трейсери (люди, які займаються паркуром), жонглери та багато інших цікавих персонажів. 

Під час зупинки біля пам’ятника Міцкевичу учасники параду виконають пісню «Ой, хто, хто Миколая любить», яка є гімном акції. На закінчення параду на площі перед Оперним театром відбудеться показовий виступ оркестру.

Мета проведення параду – привернути увагу громадськості до благочинності, запросити львів’ян долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде», а також подарувати мешканцям та гостям Львова гарний святковий настрій. 

Джерело: ZIK

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі