chrome firefox opera safari iexplorer

Різдвяний концерт, Київ

Дата події:15 січня 2012 о 18:00
Місце події:Будинок художника (Київ, вул. Артема, І-5)
Більше про подію:

Тарас Чубай, Росава і рок-гурт „Дивні” у співпраці з оркестром камерної музики візьмуть участь у різдвяному концерті, де виконають традиційні українські колядки та авторські пісні відповідної тематики.

Львівський гурт «Дивні» в супроводі чоловічого хору та оркестру виконає сучасні авторські колядки.

Колядки, щедрівки і ліричні пісні про зиму в оригінальній інтерпритації Росави та джаз-бенду. Росава — перше місце та приз глядацьких симпатій на фестивалі «Червона Рута», альбом «Просто Неба».

Тарас Чубай – традиційні колядки Львівський автор-виконавець, рок-музикант та композитор. Заслужений артист України. Лідер гурту «Плач Єремії» (керівник, автор музики і текстів, вокаліст, музикант). За роки своєї творчої діяльності, написав понад 100 пісень та видав 11 музичних альбомів. Також написав увертюру до поезо-опери «Крайслер-Імперіал»_ для симфонічного оркестру.

 

Джерело: www.karabas.com

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути