chrome firefox opera safari iexplorer

Родинне свято «Зимові пригоди у бібліотеці»

Дата події:03 лютого 2013 о 12:00
Місце події:Національна бібліотека України
Більше про подію:

Національна бібліотека України для дітей збирає своїх читачів на Родинне свято бібліотечно-книжкової смакоти «Зимові пригоди у бібліотеці», які стали уже доброю традицією.

Проведення таких акцій сприяє формуванню позитивного іміджу бібліотеки у громади, дає можливість ще раз комфортно, змістовно, цікаво й безпечно проводити дозвілля дітей, продемонструвати традиційні та новітні бібліотечні послуги, спрямовані як на формування дитини-читача так і на розвиток творчих здібностей дітей тощо.

У програмі передбачається провести:

— веселий калейдоскоп зимових свят «Новорічні віншування», за участі юних акторів бібліотечного театру-студії «Мандри»;

— підведення підсумків зимового фотоконкурсу для активних читачів і прихильників бібліотеки «БібліоЯлинка» та вручення призів переможцям конкурсу, яких бібліотекарі визнали найактивнішими читачами січня 2013 р.;

— демонстрація відеозвіту бібліотеки «З бібліотекою не занудьгуєш! Календар читача НБУшки -2012»;

— екскурсія юних читачів та їх батьків у відділи бібліотеки та ознайомлення з новинками книжкових колекцій, а саме: виставка рідкісних книг та незвичайних видань, книги-іграшки, видання-велетні та книжки-мініатюри, книги, які «розмовляють» та книжки, з якими можна створити домашній театр, грати в ляльки та просто читати і розглядати. Бібліотекарі підготують для читачів й інтерактивні виставки «смачних» видань — збірників кулінарних рецептів.

У програмі родинного свята також сімейні конкурси, вікторини, перегляди «зимових» мультфільмів, інтерактивні розваги з технічними новинками.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути