chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці пройде виставка ведмежат

Дата події:21-26 грудня 2010
Місце події:Київ, вул.Шовковична, 17/2, "Шоколадний будиночок"
Більше про подію:

З 21 по 26 грудня у «Шоколадному будиночку» у Києві пройде виставка іграшкових ведмедів і ведмежат Тедді.

На експозиції будуть представлені колекційні, авторські й вінтажні ведмедики провідних світових брендів, а також різноманітний новорічно-різдвяний декор і подарунки.

У рамках виставки буде представлена експозиція спеціально створених ведмежат від українських дизайнерів і унікальні колекції ведмедиків і новорічних іграшок відомих людей.

Зокрема, в експозиції «Тедді от кутюр» будуть представлені ведмежата від українських дизайнерів і художників Ганни Бублик, Тетяни Карамболь, Євгенії Гапчинської та інших.

Крім того, у програмі виставки запланований конкурс майстрів-теддістів, змагання дизайнерів на кращу ялинку й новорічне оформлення, майстер-класи для дорослих і дітей.

У рамках виставки пройде презентація книги-посібника з технології Тедді «Ведмеді й ведмежата».

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути