chrome firefox opera safari iexplorer

Велогонки Race Horizon Park 2015 в Києві

Дата події:29-31 травня 2015
Місце події:Київ, Майдан Незалежності
Більше про подію:

29-31 травня 2015 р. в Києві в рамках Europe Tour пройдуть міжнародні велозмагання Horizon Park Race for Peace, Horizon Park Race Maidan, Horizon Park Classic, що підтверждено календарем Міжнародного Союзу велосипедистів (UCI) на 2015 рік.

П'ятничний заїзд пройде під брендом «Велогонка заради Миру». Традиційна суботня гонка проходить на Хрещатику і стартує з Майдану Незалежності. А недільна гонка — з вулиці Миколи Грінченка, 4, з якої почалася нова історія українського велоспорту.

Організатори сподіваються, що велогонка, як завжди, збере сотні найсильніших велогонщиків з Європи та Азії.

Джерело: ukrainaincognita.com

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути