chrome firefox opera safari iexplorer

Велогонки Race Horizon Park 2015 в Києві

Дата події:29-31 травня 2015
Місце події:Київ, Майдан Незалежності
Більше про подію:

29-31 травня 2015 р. в Києві в рамках Europe Tour пройдуть міжнародні велозмагання Horizon Park Race for Peace, Horizon Park Race Maidan, Horizon Park Classic, що підтверждено календарем Міжнародного Союзу велосипедистів (UCI) на 2015 рік.

П'ятничний заїзд пройде під брендом «Велогонка заради Миру». Традиційна суботня гонка проходить на Хрещатику і стартує з Майдану Незалежності. А недільна гонка — з вулиці Миколи Грінченка, 4, з якої почалася нова історія українського велоспорту.

Організатори сподіваються, що велогонка, як завжди, збере сотні найсильніших велогонщиків з Європи та Азії.

Джерело: ukrainaincognita.com

20 травня

Інші дати
20 травня відзначають:
День банківських працівників України. Всесвітній день метрології. Всесвітній день травматолога.
Розгорнути
Народився Петро Скунць
(1942, с. Міжгір'я  Закарпатської обл. - 2007) - український поет, перекладач. Автор збірок "Сонце в росі", "Погляд", "ВЕрховинська пісня", "Полюси Землі", "На границі епох", "Один" та ін.
Розгорнути
Народився Микола Мурашко
(1844, м. Глухів, Сумська область - 1909) — український художник і педагог. В 1875 році заснував приватну художню школу, яка увійшла в історію під назвою Київської рисувальної школи.
Розгорнути
Народився Олександр Мишуга
(1853, с.Новий Витків, Львівська область - 1922) – український оперний співак, педагог.
Розгорнути
Народився Борис Мартос
(1879, смт. Градизьк, Полтавська область - 1977) — визначний український громадський і політичний діяч, кооператор і педагог. Голова Ради Міністрів УНР (1919).
«Як іскра ще в тобі горить І згаснути не вспіла – Гори! Життя – єдина мить Для смерті ж – вічність ціла.» (Олександр Олесь)
Розгорнути