chrome firefox opera safari iexplorer

VI Міжнародний фестиваль барменского мистецтва Freestyle

Дата події:29-30 липня 2011 р.
Місце події:м. Ялта
Більше про подію:

Фестиваль барменів Freestyle, що пройде в Ялті, вже вшосте збере професіоналів з Росії, Польщі, Франції та Білорусі . Це єдиний у світі командний фестиваль барменів на відкритому повітрі.

Вперше Международний фестиваль мистецтва барменів Freestyle пройшов в Ялті в 2003 році. Тоді у фестивалі взяли участь 8 команд. Зараз, під час фетивалю, змагаються близько 20 найкращих команд барменів з усього світу.

Очікується, що у фестивалі візьмуть участь Freestyle команди з різних міст України, Росії, Білорусі, Польщі, Франції і т.д.

Учасники фестивалю мають бути не просто професійними барменами, а й вміти створити шоу з демонстрацією трюків і т.д. Вони повинні представити свою програму видовищно: фокуси, акробатичні і танцювальні трюки, піротехнічні та світлові ефекти тільки вітаються.

У рамках фестивалю Freestyle в Ялті виступлять «зірки» української та російської естради. «У попередні роки в нас виступали Тіна Кароль, Ляпіс Трубецькой, група" Алібі "та багато інших. У цьому році ми теж порадуємо ялтинців і гостей Криму концертами, але поки не будемо називати імен », — сказали в оргкомітеті.

Джерело: thisisukraine

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі