chrome firefox opera safari iexplorer

VI Міжнародний фестиваль барменского мистецтва Freestyle

Дата події:29-30 липня 2011 р.
Місце події:м. Ялта
Більше про подію:

Фестиваль барменів Freestyle, що пройде в Ялті, вже вшосте збере професіоналів з Росії, Польщі, Франції та Білорусі . Це єдиний у світі командний фестиваль барменів на відкритому повітрі.

Вперше Международний фестиваль мистецтва барменів Freestyle пройшов в Ялті в 2003 році. Тоді у фестивалі взяли участь 8 команд. Зараз, під час фетивалю, змагаються близько 20 найкращих команд барменів з усього світу.

Очікується, що у фестивалі візьмуть участь Freestyle команди з різних міст України, Росії, Білорусі, Польщі, Франції і т.д.

Учасники фестивалю мають бути не просто професійними барменами, а й вміти створити шоу з демонстрацією трюків і т.д. Вони повинні представити свою програму видовищно: фокуси, акробатичні і танцювальні трюки, піротехнічні та світлові ефекти тільки вітаються.

У рамках фестивалю Freestyle в Ялті виступлять «зірки» української та російської естради. «У попередні роки в нас виступали Тіна Кароль, Ляпіс Трубецькой, група" Алібі "та багато інших. У цьому році ми теж порадуємо ялтинців і гостей Криму концертами, але поки не будемо називати імен », — сказали в оргкомітеті.

Джерело: thisisukraine

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути