chrome firefox opera safari iexplorer

VI Міжнародний фестиваль барменского мистецтва Freestyle

Дата події:29-30 липня 2011 р.
Місце події:м. Ялта
Більше про подію:

Фестиваль барменів Freestyle, що пройде в Ялті, вже вшосте збере професіоналів з Росії, Польщі, Франції та Білорусі . Це єдиний у світі командний фестиваль барменів на відкритому повітрі.

Вперше Международний фестиваль мистецтва барменів Freestyle пройшов в Ялті в 2003 році. Тоді у фестивалі взяли участь 8 команд. Зараз, під час фетивалю, змагаються близько 20 найкращих команд барменів з усього світу.

Очікується, що у фестивалі візьмуть участь Freestyle команди з різних міст України, Росії, Білорусі, Польщі, Франції і т.д.

Учасники фестивалю мають бути не просто професійними барменами, а й вміти створити шоу з демонстрацією трюків і т.д. Вони повинні представити свою програму видовищно: фокуси, акробатичні і танцювальні трюки, піротехнічні та світлові ефекти тільки вітаються.

У рамках фестивалю Freestyle в Ялті виступлять «зірки» української та російської естради. «У попередні роки в нас виступали Тіна Кароль, Ляпіс Трубецькой, група" Алібі "та багато інших. У цьому році ми теж порадуємо ялтинців і гостей Криму концертами, але поки не будемо називати імен », — сказали в оргкомітеті.

Джерело: thisisukraine

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути