chrome firefox opera safari iexplorer

Відеопоетичні тичинівські читання

Дата події:16 січня-30 квітня 2013 р.
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

16 січня 2013 року починається прийом робіт на конкурс відеоробіт «Відеопоетичні тичинівські читання». Конкурс передбачає два етапи:

— 1 етап – роботи, що надійдуть до 23 січня, будуть включені до програми Тичинівського поетичного марафону, що відбудеться в Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини;
— 2 етап – усі відео роботи, що надійдуть до 30 квітня беруть участь у конкурсі на краще відео читання поезії Павла Тичини.

Роботи на конкурс приймаються на таких умовах:

1. У роботі має бути використана лише поезія Павла Тичини.
2. Тривалість твору не має перебільшувати 7 хвилин.
3. Роботи можуть бути виконані у будь-яких техніках при використанні будь-якого потрібного обладнання (відео, анімація, флеш, відеоколаж). При цьому, викладені на ресурс: youtube
4. Робота має бути виконана із авторського матеріалу (виключення може складати тільки музичний супровід, зазначення авторства якого обов’язкове).
5. Відео може бути просубтитрованим англійською.
6. Географія мешкання учасників не регламентована.
7. Кожна робота в день її надходження на конкурс виставляються на ФБ-сторінці, ВК-сторінці музею та на сайті музею.

Терміни прийому заявок

До розгляду приймаються заявки, надіслані з 16 січня по 30 квітня 2013 року.
Заявка на участь (з позначкою «Конкурс відеоробіт») має бути надсілана за адресою tychynafm@gmail.com

Заявка має містити:

1. Ваше ПІБ, вік, місце проживання, коротку творчу біографію.
2. Контактну інформацію (телефон, e-mail, т.і.).
3. Лінк на відео у мережі інтернет (youtube) – бажано;.
4. Опис його характеристик (бажано):
• дані про автора відеоряду;
• дані про автора концепції;
• інформацію про музичний супровід роботи (якщо використовується).
5. Надання прав (у вигляді листа електронною поштою) на використання, демонстрацію та участь надісланого твору у конкурсі, його проектах та заходах.

Роботи оцінюються Суддівською колегією (журі) конкурсу, склад якого буде оголошено 23 січня 2013 року під час старту Тичинівського поетичного марафону в Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини.
Переможець є лауреатом конкурсу. Автор відеотвору-переможця буде запрошений до складу суддівської колегії конкурсу наступного року. Звання переможця конкурсу присуджується автору одноразово. Лауреат конкурсу отримує відповідний диплом і подарункове видання творів Павла Тичини «Послав я в небо свою молитву…»

Засновник та партнери конкурсу
Засновники конкурсу — Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини

Керівники проекту – Тетяна Сосновська, Ірина Плехова, Яніна Дияк, Ліана Абрамова

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі