chrome firefox opera safari iexplorer

«Віртуози планети-2010»

Дата події:11-12 листопада 2010 р.
Місце події:Колонна зала Національної філармонії України ім. М.В. Лисенка
Більше про подію:

IV Міжнародний фестиваль «Віртуози планети-2010»

Лауреат І премії Міжнародного конкурсу Accoholiday (Київ, Україна) — Олександр Хрустевич (баян) Україна

Лауреат І премії Міжнародного конкурсу джазових композиторів імені Телоніуса Монка (США) Вадим Неселовський (фортепіано) Україна

У програмі – твори Й.Пахельбеля, Г.Венявського, С.Рахманінова, М.Балакірєва, М.Скорика, П.Чайковського, В.Неселовського, Ф.Хаббарда

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі