chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська виставка пейзажної фотографії «Нескінченна мить»

Дата події:10-24 березня 2015
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва
м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал) www.dolesko.com
Більше про подію:

10 – 24 березня 2015 року в столичному Центрі Української Культури та Мистецтва триватиме Всеукраїнська виставка пейзажної фотографії «Нескінченна мить»

У фотовиставці візьмуть участь переможці та дипломанти Всеукраїнського фотоконкурсу «Photonature. Природа. Природа made in Ukraine» та інші талановиті українські фотохудожники, що представлять на розсуд українців своє бачення неповторності кожної миті.

Експозиція представить 30 самобутніх творів фотомайстрів з різних куточків нашої держави, з яких складається неповторний образ чарівної природи України. Адже саме фотохудожники, як ніхто інший, вміють зупинити плин часу, помічають те, що проходить повз увагу більшості та дають нам можливість насолодитись красою рідної природи.

Серед них, зокрема, Тетяна Аверіна, чиї знімки підкорили не лише журі богаточисельних національніх фотоконкурсів, але й космонавтів НАСА. Саме її фотографія «Міжпланетна весна» побувала з ними в космосі.

Олександр Киценко фотографує поблизу свого будинку, і на одному й тому ж місці щоразу знаходить нові сюжети, використовуючи унікальні погодні умови й освітлення, створюючи надзвичайно чарівні, немов зі світу фентезі, фотографії.

А В’ячеслав Міщенко, знаний український художник, відомий на весь світ не лише своїми картинами, а й чудовими фотографіями макро. Знімки В’ячеслава опубліковані на багатьох престижних зарубіжних сайтах, багато з них облетіли весь світ і присутні в якості заставки на робочому столі на комп’ютерах в естетів з різних куточків світу.

66

88

Цей проект – чудовий шанс на початку весни вкотре нагадати собі про унікальність української природи, її розмаїття та душевність. Українські краєвиди – то наша гордість! Побачивши ці колоритні фото, ви неодмінно поставите собі за мету побувати в тому або іншому куточку нашої мальовничої держави.

Весна – чудова пора для того, аби по-новому подивитись на рідні місця або відкрити для себе нові куточки нашої Батьківщини. Всеукраїнська виставка пейзажної фотографії «Нескінченна мить» допоможе підказкою вам у цьому!

Організатори: Центр Креативної Фотографії, Українська асоціація фотографів-натуралістів, Всеукраїнський фотоконкурс «Photonature. Природа. Природа made in Ukraine», Центр Української Культури та Мистецтва.

За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, компанії «Бейкер Тіллі Союз Спа».

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути