chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський дитячий фестиваль «Орелі» та Великий традиційний ярмарок до Дня Святого Миколая

Дата події:15-19 грудня 2012 р.
Місце події:Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
Більше про подію:

Святковий настрій та родинний затишок чекає Вас на кращому зимовому фестивалі для дітей в Музеї Івана Гончара.

Всеукраїнський фестиваль «ОРЕЛІ» вже 5 рік поспіль збирає самобутні перлини традиційної культури у щирих та справжніх дитячих проявах. Пісні, зимові обряди та забави зі Слобожанщини, Київщини, Чернігівщини, Рівненського Полісся та Поділля підготували дітки до Фестивалю. Унікальний зимовий одяг демонструватимуть учасники гуртів з різних куточків України.

Фестиваль «Орелі» є казковим простором, де зустрічаються минуле і сучасне. Цьогоріч уперше кращі українські гурти «ТаРуТа» й «ДримбаДаДзига» запрошують діточок до спільних творчих вигадок, рукотворних та співочих імпровізацій, а письменники, поети та видавці до цікавих забав, читань та слуханок. А вигадливий Лірник Сашко розповість цілу пригорщню зимових казок, покаже вервечку веселих мультиків та втілить низку інших витребеньок.

Також на вас та вашу малечу чекає традиційний великий ярмарок, в якому візьмуть участь понад 70 майстрів народної творчості з різних областей України. На ярмарку ви знайдете унікальні рукотворні подарунки й сувеніри до Миколая та Різдва, вишукані мистецькі твори, дитячі книги від українських видавництв. Особливо широкий вибір іграшок для дітей з природних матеріалів — дерева, соломи, глини, тканини, кукурудзиння, льону та паперу. Невдовзі Різдво, тож глиняний посуд та всілякі декоративні вироби від народних майстрів вам стануть у пригоді при оформленні святкового столу й оселі. А якщо ви захочете зробити подарунок чи прикрасу своїми руками, то в поміч вам кілька десятків безкоштовних майстер-класів від Майстерні Святого Миколая, що відбуватимуться щодня протягом всіх ярмаркових днів.

Новинкою цьогорічного ярмарку стане те, що народні майстри не тільки продаватимуть й навчатимуть творити руками, а ще й готуватимуть святкові традиційні страви. Відвідувачі ярмарку зможуть розпитати секрети рецептури та долучитися до кулінарного процесу. А опісля щедре пригощання всім присутнім!

Чекаємо на вас щодня з 15 до 19 грудня на Всеукраїнському дитячому фольклорному фестивалі «ОРЕЛІ» та святковому ярмарку в Музеї Івана Гончара.

Подаруйте своїй дитині справжнє свято до Дня Святого Миколая!

Детальну програму фестивалю дивіться тут.

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути