chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський дитячий фестиваль «Орелі» та Великий традиційний ярмарок до Дня Святого Миколая

Дата події:15-19 грудня 2012 р.
Місце події:Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
Більше про подію:

Святковий настрій та родинний затишок чекає Вас на кращому зимовому фестивалі для дітей в Музеї Івана Гончара.

Всеукраїнський фестиваль «ОРЕЛІ» вже 5 рік поспіль збирає самобутні перлини традиційної культури у щирих та справжніх дитячих проявах. Пісні, зимові обряди та забави зі Слобожанщини, Київщини, Чернігівщини, Рівненського Полісся та Поділля підготували дітки до Фестивалю. Унікальний зимовий одяг демонструватимуть учасники гуртів з різних куточків України.

Фестиваль «Орелі» є казковим простором, де зустрічаються минуле і сучасне. Цьогоріч уперше кращі українські гурти «ТаРуТа» й «ДримбаДаДзига» запрошують діточок до спільних творчих вигадок, рукотворних та співочих імпровізацій, а письменники, поети та видавці до цікавих забав, читань та слуханок. А вигадливий Лірник Сашко розповість цілу пригорщню зимових казок, покаже вервечку веселих мультиків та втілить низку інших витребеньок.

Також на вас та вашу малечу чекає традиційний великий ярмарок, в якому візьмуть участь понад 70 майстрів народної творчості з різних областей України. На ярмарку ви знайдете унікальні рукотворні подарунки й сувеніри до Миколая та Різдва, вишукані мистецькі твори, дитячі книги від українських видавництв. Особливо широкий вибір іграшок для дітей з природних матеріалів — дерева, соломи, глини, тканини, кукурудзиння, льону та паперу. Невдовзі Різдво, тож глиняний посуд та всілякі декоративні вироби від народних майстрів вам стануть у пригоді при оформленні святкового столу й оселі. А якщо ви захочете зробити подарунок чи прикрасу своїми руками, то в поміч вам кілька десятків безкоштовних майстер-класів від Майстерні Святого Миколая, що відбуватимуться щодня протягом всіх ярмаркових днів.

Новинкою цьогорічного ярмарку стане те, що народні майстри не тільки продаватимуть й навчатимуть творити руками, а ще й готуватимуть святкові традиційні страви. Відвідувачі ярмарку зможуть розпитати секрети рецептури та долучитися до кулінарного процесу. А опісля щедре пригощання всім присутнім!

Чекаємо на вас щодня з 15 до 19 грудня на Всеукраїнському дитячому фольклорному фестивалі «ОРЕЛІ» та святковому ярмарку в Музеї Івана Гончара.

Подаруйте своїй дитині справжнє свято до Дня Святого Миколая!

Детальну програму фестивалю дивіться тут.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути