chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський конкурс «Питні меди–2012»

Дата події:25-26 лютого 2012 р.
Місце події:кафедра бджільництва Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування України (вул. Затевахіна, 8, орієнтир - Монастир Голосіївська пустинь)
Більше про подію:

25.02.2012 р. о 13-00 на кафедрі бджільництва Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування України (вул. Затевахіна, 8, орієнтир — Монастир Голосіївська пустинь) відбудеться відкриття ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ПИТНІ МЕДИ – 2012».

Організатор — Гільдія медоварів України спільно з кафедрою бджільництва Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки постійної комісії Київради з питань культури та туризму.

26.02.2012 р. об 11-00 – нагородження переможців, урочисте закриття.

«Медоваріння, бортництво — один із традиційних народних промислів. Завдяки цьому промислу виникли не лише воскові церковні свічі, а й чудові славнозвісні напої, які ми знаємо з казок як «мед-пиво». До того ж в Києві є цілий масив, який так і називається — Бортничі. Тож мед важлива складова української куль та історії. Познайомитися з найкращими досягненнями медоварів можна буде останні дні Колодія – завтра та післязавтра», — розповів О. Бригинець.

Будуть представлені питні меди ставлені та варені, з додаванням і без додавання соків та трав.

Питні меди ввійшли до 100 кращих товарів України — 2011.

Вхід вільний.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути