chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-конкурс клаптикового шиття «Календар»

Дата події:14–25 січня 2014 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: (Київ вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва, компанія «Bernina».

Учасниками конкурсу, який розпочався 13 вересня 2013 року, стали українські майстри печворку та квілтингу.

Кожен із них пошив міні-квілт на тему одного з місяців року. Кому який (обов’язковий для пошиття) місяць дістанеться, було визначено шляхом жеребкування. Кількість же інших місяців, які можна було інтерпретувати через клаптикове шиття, була необмеженою.

Із 14 по 25 січня Ви зможете проголосувати за той міні-квілт, який припаде до вподоби Саме Вам! Роботи, які наберуть найбільшу кількість голосів, поїдуть в Швейцарію, де візьмуть участь в Міжнародній виставці робіт майстрів Квілтингу та Печворку.

А спеціальне журі також відбере дванадцять кращих робіт, на основі яких буде створений унікальний перекидний календар.

Відкриття виставки відбудеться 14 січня об 11:00.
Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. — вихідний

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути