chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка скульптури Сергія Панасенка «Мовчання»

Дата події:9-20 лютого 2012 р.
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

«Это путь в поиске покоя, гармонии, счастья. Это путь сознания в различных образах. Это путь души через осознания себя в этом мире ничем и кем-то. Путь, который ведёт к Свету через равнодушие и недоверие, через знания и разочарование, через одиночество и оставленность, через примирение и прикосновение, через отречение и очищение, через стремление и праведность, через покорность и единение, через испытания и покаяние.»

С.Панасенко

Особиста драма кожного складається з багатьох моментів, періодів, станів та результатів, але ми свідомо чи без свідомо, мовчки переживаємо їх поряд з близькими чи просто перехожими. І лише володіючи та маніпулюючи абсолютно невербальним, а просто мінеральним чи органічним матеріалом обдарована людина може прокричати усім зрозумілою мовою про власний шлях.

В об’єктах, створених із дерева, металу та гіпсу енергія та інформація, що просто читається завдяки антропоморфності та архітектурній лаконічності. У кожному творінні ми бачимо те що пережили чи те до чого прагнемо.

Л.Ничай

Запрошуємо до колективної рефлексії під медитативні звуки мантри — www.prostir365.net.ua

Відкриття виставки 9 лютого 2012 року о 19:00. 

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі