chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка скульптури Сергія Панасенка «Мовчання»

Дата події:9-20 лютого 2012 р.
Місце події:Мистецький простір 365 (Костянтинівська, 63/12)
Більше про подію:

«Это путь в поиске покоя, гармонии, счастья. Это путь сознания в различных образах. Это путь души через осознания себя в этом мире ничем и кем-то. Путь, который ведёт к Свету через равнодушие и недоверие, через знания и разочарование, через одиночество и оставленность, через примирение и прикосновение, через отречение и очищение, через стремление и праведность, через покорность и единение, через испытания и покаяние.»

С.Панасенко

Особиста драма кожного складається з багатьох моментів, періодів, станів та результатів, але ми свідомо чи без свідомо, мовчки переживаємо їх поряд з близькими чи просто перехожими. І лише володіючи та маніпулюючи абсолютно невербальним, а просто мінеральним чи органічним матеріалом обдарована людина може прокричати усім зрозумілою мовою про власний шлях.

В об’єктах, створених із дерева, металу та гіпсу енергія та інформація, що просто читається завдяки антропоморфності та архітектурній лаконічності. У кожному творінні ми бачимо те що пережили чи те до чого прагнемо.

Л.Ничай

Запрошуємо до колективної рефлексії під медитативні звуки мантри — www.prostir365.net.ua

Відкриття виставки 9 лютого 2012 року о 19:00. 

1 березня

Інші дати
Народився Борислав Брондуков
(1938, с.Дубава, Київська область – 2004) – український актор. Зіграв в кінострічках «Афоня», «Зелений фургон», «Камінний хрест», «Міміно» та багато інших.
Розгорнути
1977 р. в Києві відкритий пам'ятник Григорію Сковороді
«Чесноти у повному розумінні – це ті, господарем яких є сам сущий, або бог. Такі6 віра, надія і найвеличніша з усіх і безкінечна любов. Бо сам бог називається любов’ю. Всі вони без кінця творять». (Григорій Сковорода)
Розгорнути