chrome firefox opera safari iexplorer

Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг

Дата події:11 квітня 2011 о 09:00
Місце події:Київ, Український дім
Більше про подію:

Запрошує Українська бібліотечна асоціація.

Метою ярмарку є представлення широкій громадськості інноваційних послуг, які бібліотеки надають місцевим громадам, використовуючи Інтернет та інформаційні технології.

Свої презентаційні стенди оформлять найкращі 30 бібліотек зі всієї України, які мають досвід успішного впровадження таких послуг. Також запрошуємо відвідати паралельні презентації з різноманітних актуальних тем.

У зв’язку з тим, що на відкритті Ярмарку будуть присутні високопосадовці, вхід на виставку з 8.00 до 11.00 буде здійснюватися за попередньо складеними списками та за наявності документа, що засвідчує особу. З 11.00 до 17.00 вхід вільний.

Просимо Вас скласти перелік тих людей, які виявлять бажання прийти на відкриття від Вашої організації, і надіслати його на електронну адресу УБА: u_b_a@ukr.net до 14.00 31 березня.

Урочисте відкриття Ярмарку — з 9.00 до 11.00.

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути