chrome firefox opera safari iexplorer

Ярмарок інноваційних бібліотечних послуг

Дата події:11 квітня 2011 о 09:00
Місце події:Київ, Український дім
Більше про подію:

Запрошує Українська бібліотечна асоціація.

Метою ярмарку є представлення широкій громадськості інноваційних послуг, які бібліотеки надають місцевим громадам, використовуючи Інтернет та інформаційні технології.

Свої презентаційні стенди оформлять найкращі 30 бібліотек зі всієї України, які мають досвід успішного впровадження таких послуг. Також запрошуємо відвідати паралельні презентації з різноманітних актуальних тем.

У зв’язку з тим, що на відкритті Ярмарку будуть присутні високопосадовці, вхід на виставку з 8.00 до 11.00 буде здійснюватися за попередньо складеними списками та за наявності документа, що засвідчує особу. З 11.00 до 17.00 вхід вільний.

Просимо Вас скласти перелік тих людей, які виявлять бажання прийти на відкриття від Вашої організації, і надіслати його на електронну адресу УБА: u_b_a@ukr.net до 14.00 31 березня.

Урочисте відкриття Ярмарку — з 9.00 до 11.00.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути