chrome firefox opera safari iexplorer

Ювілейний міжнародний Koktebel Jazz Festival

Дата події:29 серпня-2 вересня 2012 р.
Місце події:Коктебель, Крим
Більше про подію:

Гостей ювілейного кримського опен-ейру очікують понад сімдесят концертів на трьох сценічних майданчиках: Волошинській сцені, Open Stage і Nu Jazz Stage.

Волошинська сцена, розташована в саду Будинку-музею Волошина, створена для цінителів сучасного джазу та імпровізаційної музики.

Open Stage — денна безкоштовна сцена, на якій виступлять як нові й молоді, так і відомі музиканти різних жанрів.

Nu Jazz Stage — центральний музичний майданчик фестивалю, яка розташувався на території нудистського пляжу Юнге. За словами організаторів, концепція цієї сцени — «найбільш свіжі, яскраві та нові тренди сучасної музики».

Хедлайнерами ювілейного фестивалю стануть: The Cinematic Orchestra, Goran BREGOVIC & Wedding and Funeral Band, Nino KATAMADZE & INSIGHT, Ляпис Трубецкой, Mama's Gun, Magnus Lindgren & Batucada Jazz, Bjorn Berge, ZORGE і багато інших. Детальніше про них читайте тут.

Програма 10-го міжнародного фестивалю Джаз Коктебель:

29 серпня, в середу, на Nu Jazz Stage виступить білоруський панк-рок гурт Ляпіс Трубецкой. У Коктебелі Ляпіси обіцяють влаштувати світову прем'єру концертної програми робкорів — одноразову постановку тільки для цього фестивалю.

На Волошинській сцені виступлять: Kuzmich Orchestra (CZ), VOJTECH PROCHAZKA TRIO (CZ), POINTS (CZ) і MUFF (CZ).

30 серпня, в четвер, на сцену Nu Jazz Stage вийдуть BIG BAND Денніса Аду (UA), Pur: Pur (UA), Oleg Kostrow (RU), Mama's Gun (UK), GORCHITZA (UA), The Cinematic Orchestra (UK) , а також відбудеться прем'єра фільму Ганки Третяк Don't Worry! (UA).

The Cinematic Orchestra — представники британської електронно-джазової сцени. Одне з найважливіших досягнень гурту — саундтрек до культового документального фільму Дзиги Вертова Людина з кіноапаратом. На ювілейному Джаз Коктебелі The Cinematic Orchestra представлять свій новий альбом In Motion # 1.

На Волошинській сцені виступлять: Едуард Діля Приступа & Є-Band (UA), Yalunina & Degoosarov (RU), Одіссей Богусевич & Winter Sun (RU) та Himmerland (Eskill Romme) (DK).

На Open Stage гостей фестивалю порадують Квартет Денніса Аду (UА), Sophie Villy (GE), Laura & Kristina Marti (INT) і Asia Tengri (INT) — міжнародний музичний проект, що об'єднують виконавців з Казахстану, Азербайджану, США, України і Росії.

31 серпня, в п'ятницю, на Nu Jazz Stage виступатимуть: московський гурт Jazz Dance Orchestra (RU), Chaek (FR), Саша Алмазова & Non Cadenza (RU), Magnus Lindgren & Batucada Jazz (SE), Nino Katamadze & Insight (GE ) і Goran BREGOVIC & Wedding and Funeral Band (INT).

На Волошинській сцені у п'ятницю розпочнеться майстер-клас беззмінного куратора цієї сцени Олексія Когана — Слухаємо музику разом. Вхід на майстер-клас вільний. Потім публіку своїми виступами порадують Laura Marti Quartet (UA) з новою програмою бразильської музики, одна із найкращих джазових піаністок Чехії Daniela Valtova (CZ), Panic Fusion Trio (UA), голландський піаніст Mike Del Ferro (NL) і Jim Ridl TRIO (USA ).

У програмі Open Stage — Nina Karlsson (RU), український гурт Alarm Pressure, московський гурт Tinavie і Morfe '(BY). На Джаз Коктебелі Morfe представить свій дебютний альбом Ziziaq, головними інгредієнтами якого є фольк, джаз, транс та авангард. Ця концертна програма вже була представлена в Польщі, Естонії, Росії та Фінляндії.

1 вересня, в суботу, український гурт Катя Chilly представить акустичний експериментальний проект, який не можна позначити конкретним стилем — в ньому є елементи folk, ethno, jazz, world, sillence, trip & hop і drum & bass. Потім на сцену вийдуть: Bjorn Berge (NO), Zorge (RU), Срібне весілля (BY), The Tiger Lillies (UK) та Acid Cool (RU).

На Волошинській сцені день розпочнеться знову майстер-класом Олексія Когана — Слухаємо музику разом. Потім виступлять: Юлія Рома: Tribute to ACJobim (UA), Arman Jazz Trio (RU), аргентинський гітарист і композитор Sebastian Pecznik (AR), який представить програму, присвячену пам'яті генія аргентинської музики Астора П'яццолли, Вероніка Кожухарова (RU) та Arne Jansen Trio з Берліна.

На Open Stage виступатимуть: Treeorange (UA), ODESSA JAZZ FEST QUARTET (UA), JACUZZI PROJECT (UA) та етно-гурт АСТАРТА (UA).

2 вересня, у неділю, на Nu Jazz Stage виступатимуть: ОБЕ ДВЕ (RU), OLEG KOSTROW (RU), а також організатори фестивалю готують Special Musical Surprise.

На Волошинську сцену в цей день вийдуть: SUSANNA BERIVAN (DE), Ревенко Бенд (UA), заслужений український джазовий піаніст, композитор, педагог, автор музики до фільмів, один з основоположників джазу в СРСР Юрій Кузнєцов (UA), французький проект з Тулузи Pulcinella (FR) і відбудеться KOKTEBEL JAZZ GRAND JAM.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі