chrome firefox opera safari iexplorer

Заплановані на рік події у «Мистецькому арсеналі»

Дата події:березень-грудень 2011
Місце події:Київ, вул. Лаврська, 12-14 (колишня вул. Івана Мазепи, 28-30)
Більше про подію:

У березні у культурно-художньому і музейному комплексі «Мистецький арсенал» пройде п'ятий Великий скульптурний салон. Увазі глядачів представлять нові досягнення кращих вітчизняних майстрів і шедеври світового мистецтва пластики, зокрема роботи видатного імпресіоніста Едгара Дега.

У квітні у «Мистецькому арсеналі» пройде тиждень сучасного мистецтва, присвячений 50-річчю з дня першого польоту людини в космос «Космічна Одіссея 2011».

У травні відбудеться другий фестиваль «Fine Art Ukraine», що покликаний продемонструвати широку палітру сучасного образотворчого мистецтва — живопис, графіку, скульптуру, фотографію й декоративно-прикладне мистецтво.

У травні-червні у «Мистецькому арсеналі» пройде перший Міжнародний благодійний книжковий ярмарок «Книжковий арсенал».

З нагоди святкування 20-річчя Незалежності України до серпня «Мистецький арсенал» підготує художній проект «Незалежні», де будуть зібрані кращі зразки вітчизняного мистецтва за останні двадцять років.

На листопад запланований шостий Міжнародний художній форум «Арт-Київ Contemporary».

Завершиться 2011 рік Великим антикварним салоном, який представить шедеври світового мистецтва, унікальні приватні й галерейні збори.

Джерело: pravda.com.ua

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути