chrome firefox opera safari iexplorer

Зустріч-спогад "Як усе було... "

Дата події:01 липня 2013 о 18:30
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

1 липня 1989 року було засновано Народний Рух України.

Тоді саме НРУ відіграв найбільшу й найвагомішу роль у створенні остаточних передумов для утвердження нової Незалежної України. Саме НРУ гуртував довкола себе найсвідоміших, найсміливіших, найвідвертіших, хто перестав боятися відверто говорити, хто став провідниками ідеї сучасної незалежності, хто скинув пута ідеологічного мороку та засвідчив, що жити в Україні — честь для кожного її громадянина.

Іде час, віддаляючи від нас той день 1 липня 1989-го. У Народного Руху України змінювалися лідери, дописувалася вже сучасна його історія, відбувалися внутрішньопартійні трансформації. Не оминули НРУ і випробування...

Усе це було. Але був першодень — 1 липня 1989 року, коли було проголошено про створення Народного Руху України. Саме той день яскраво засвідчив — хто з ким готовий іти до кінця, на кого можна покластися, хто завжди тримає поряд свій лікоть, з рештою — хто є хто.

Музей-квартира Павла Тичини у м. Києві (вулиця Терещенківська,5) у ті дні частіше за інших зустрічав у своїх кімнатах рухівців, не боявся подивитися в обличчя гострим дискусіям, не сторонився гарячих тем і жвавих обговорень. Саме цей музей не побоявся на своїх зборах висунути в Народні депутати Голову НРУ Івана Драча і це дало змогу йому організовувати зустрічі з виборцями, нести ідеологію тодішнього НРУ до людей.

Усе це було у 1989-му. І от тепер, 1 липня 2013 року, о 18.30 ми запрошуємо усіх небайдужих на зустріч з Іваном Драчем щоб пригадати «Як усе було...»

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі