chrome firefox opera safari iexplorer

Зустріч-спогад "Як усе було... "

Дата події:01 липня 2013 о 18:30
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

1 липня 1989 року було засновано Народний Рух України.

Тоді саме НРУ відіграв найбільшу й найвагомішу роль у створенні остаточних передумов для утвердження нової Незалежної України. Саме НРУ гуртував довкола себе найсвідоміших, найсміливіших, найвідвертіших, хто перестав боятися відверто говорити, хто став провідниками ідеї сучасної незалежності, хто скинув пута ідеологічного мороку та засвідчив, що жити в Україні — честь для кожного її громадянина.

Іде час, віддаляючи від нас той день 1 липня 1989-го. У Народного Руху України змінювалися лідери, дописувалася вже сучасна його історія, відбувалися внутрішньопартійні трансформації. Не оминули НРУ і випробування...

Усе це було. Але був першодень — 1 липня 1989 року, коли було проголошено про створення Народного Руху України. Саме той день яскраво засвідчив — хто з ким готовий іти до кінця, на кого можна покластися, хто завжди тримає поряд свій лікоть, з рештою — хто є хто.

Музей-квартира Павла Тичини у м. Києві (вулиця Терещенківська,5) у ті дні частіше за інших зустрічав у своїх кімнатах рухівців, не боявся подивитися в обличчя гострим дискусіям, не сторонився гарячих тем і жвавих обговорень. Саме цей музей не побоявся на своїх зборах висунути в Народні депутати Голову НРУ Івана Драча і це дало змогу йому організовувати зустрічі з виборцями, нести ідеологію тодішнього НРУ до людей.

Усе це було у 1989-му. І от тепер, 1 липня 2013 року, о 18.30 ми запрошуємо усіх небайдужих на зустріч з Іваном Драчем щоб пригадати «Як усе було...»

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути