chrome firefox opera safari iexplorer

Зустріч з Дмитром Томашпольським — одним з засновників кінотеатру «Ліра»

Дата події:28 березня 2015 о 17:00
Місце події:Київ, вул. Терешенківська, 5
Більше про подію:

В Києві море кінотеатрів, але всі вони показують фільми закордонного виробництва. Українських там майже нема (останній пам’ятаю був «Поводир», а до того кілька років затишку). І то велика проблема, так як українці повинні знати, що мають свій достойний кінематограф з сильними та неординарними режисерами, сценаристами та акторами.

Певний час тому в Києві відчинив свої двері кінотеатр «Ліра», де кияни можуть переглянути фільми саме українського виробництва. Зважаючи на ситуацію, що склалась зараз в Україні – це як раз на часі! Адже таким чином ми можемо не тільки ознайомитись з українськими стрічками, а й переконатись ще раз, що Україна багата на таланти!

28 березня о 17:00 відбудеться зустріч з Дмитром Томашпольським, режисером, сценаристом та продюсером, а також з одним з ініціаторів та засновників кінотеатру «Ліра».

Модератор – Михайло Глубокий, координатор проектів фонду ИЗОЛЯЦИЯ.

Вартість – 30,00 грн.

www.tychyna.com

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути