chrome firefox opera safari iexplorer

Зустріч з Дмитром Томашпольським — одним з засновників кінотеатру «Ліра»

Дата події:28 березня 2015 о 17:00
Місце події:Київ, вул. Терешенківська, 5
Більше про подію:

В Києві море кінотеатрів, але всі вони показують фільми закордонного виробництва. Українських там майже нема (останній пам’ятаю був «Поводир», а до того кілька років затишку). І то велика проблема, так як українці повинні знати, що мають свій достойний кінематограф з сильними та неординарними режисерами, сценаристами та акторами.

Певний час тому в Києві відчинив свої двері кінотеатр «Ліра», де кияни можуть переглянути фільми саме українського виробництва. Зважаючи на ситуацію, що склалась зараз в Україні – це як раз на часі! Адже таким чином ми можемо не тільки ознайомитись з українськими стрічками, а й переконатись ще раз, що Україна багата на таланти!

28 березня о 17:00 відбудеться зустріч з Дмитром Томашпольським, режисером, сценаристом та продюсером, а також з одним з ініціаторів та засновників кінотеатру «Ліра».

Модератор – Михайло Глубокий, координатор проектів фонду ИЗОЛЯЦИЯ.

Вартість – 30,00 грн.

www.tychyna.com

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути