chrome firefox opera safari iexplorer

Меморіальний будинок-музей Л. П. Симиренка

  • 19511, Черкаська область
    Городищенський район
    с.Мліїв
  • (04734) 9-56-89
  • з 10:00 до 18:00
Про музей:

Розташований в мальовничому куточку на території Інституту помології ім. Л.П.Симиренка у с.Млієві Городищенського району.

В експозиції, яка розміщення в 11 залах, представлені унікальні фотогрфії, документи, особисті речі родини; відтворені оригінальні інтер'єри будинку.

Музейна колекція нараховує майже 3500 предметів, значна частина яких експонується.

Щороку музей відвідують близько 4000 чоловік.

Музей ще називають  називають «домом науки», оскільки тут зберігаються рідкісні видання наукових праць Симиренків – батька і сина, а також відомих вчених-помологів, які продовжують їх традиції і працюють в Мліївському інституті помології імені Л.П.Симиренка.

 

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути