chrome firefox opera safari iexplorer

Меморіальний будинок-музей Л. П. Симиренка

  • 19511, Черкаська область
    Городищенський район
    с.Мліїв
  • (04734) 9-56-89
  • з 10:00 до 18:00
Про музей:

Розташований в мальовничому куточку на території Інституту помології ім. Л.П.Симиренка у с.Млієві Городищенського району.

В експозиції, яка розміщення в 11 залах, представлені унікальні фотогрфії, документи, особисті речі родини; відтворені оригінальні інтер'єри будинку.

Музейна колекція нараховує майже 3500 предметів, значна частина яких експонується.

Щороку музей відвідують близько 4000 чоловік.

Музей ще називають  називають «домом науки», оскільки тут зберігаються рідкісні видання наукових праць Симиренків – батька і сина, а також відомих вчених-помологів, які продовжують їх традиції і працюють в Мліївському інституті помології імені Л.П.Симиренка.

 

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути