chrome firefox opera safari iexplorer

Меморіальний будинок-музей Л. П. Симиренка

  • 19511, Черкаська область
    Городищенський район
    с.Мліїв
  • (04734) 9-56-89
  • з 10:00 до 18:00
Про музей:

Розташований в мальовничому куточку на території Інституту помології ім. Л.П.Симиренка у с.Млієві Городищенського району.

В експозиції, яка розміщення в 11 залах, представлені унікальні фотогрфії, документи, особисті речі родини; відтворені оригінальні інтер'єри будинку.

Музейна колекція нараховує майже 3500 предметів, значна частина яких експонується.

Щороку музей відвідують близько 4000 чоловік.

Музей ще називають  називають «домом науки», оскільки тут зберігаються рідкісні видання наукових праць Симиренків – батька і сина, а також відомих вчених-помологів, які продовжують їх традиції і працюють в Мліївському інституті помології імені Л.П.Симиренка.

 

24 вересня

Інші дати
24 вересня відзначають:
  • Міжнародний день караванника.
  • Суккот.
Розгорнути
Аркадій Казка
1890 – український поет, педагог, музикант. Підготовлена до друку збірка «Lamentabile» («Сумливе») так і не побачила світу. Лише у 1989 р. вийшла його перша книжка «Васильки». Репресований.
Розгорнути
Народився Роман Купчинський
(1894, с. Розгадів Тернопільської обл. - 1976) - український письменник. Автор численних маршово-похідних, героїчних, ліричних і жартівливих пісень січових стрільців ("Засумуй, трембіто", "Зажурились галичанки", "Ірчик" та ін.), а також прозових творів - хроніки стрілецьких буднів.
Розгорнути
Народився Михайло Остроградський
(1801 – 1862), видатний український математик. Автор 40 праць з математичного аналізу, математичної фізики, теоретичної механіки. Остроградський встановив формулу перетворення інтеграла по об»єму в інтеграл по поверхні, названу його ім'ям – формула Остроградського. ЮНЕСКО у 2001 році внесла М.Остроградського до переліку видатних математиків світу.
Розгорнути