chrome firefox opera safari iexplorer

Побачив світ «Український щорічник-2015»

15 грудня 2014 о 15:43

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» видав Діловий щоденник українця на наступний рік – «Український щорічник-2015».

Нагадаємо, Український щорічник видається вже п'ятий рік поспіль, і за цей час це видання отримало багато схвальних відгуків від експертів та користувачів.

Продовжуючи започаткований світоглядний задум Ділового щоденника українця – світлими життєвими прикладами видатних українців спонукати кожного до щоденної активної праці та помислу «Що я зробив для України», — у новому виданні додані нові імена відомих українців та нові цікавинки.

IMAG0602-1

Український щорічник-2015 містить 365 афоризмів та стільки ж ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам'ятки України, а також — щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

IMAG0609-1

Незмінною у щорічнику залишається рубрика «Що я зробив для України», де кожен власник цього видання зможе фіксувати свої ідеї та плани на майбутнє.

IMAG0604-2

Увага!!! На цей час всі примірники «Українського щорічника-2015» розпродані. Очікуйте на наступні новинки!

«Рідна країна»

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...