chrome firefox opera safari iexplorer

На Форумі видавців презентували новий «Український щорічник» на 2016 рік

15 вересня 2015 о 11:19

Під час 22-го Міжнародного Форуму видавців у Львові засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко спільно із директором видавництва «Генеза» Олексієм Дубасом презентували новий діловий щоденник українця – «Український щорічник-2016».

«Український щорічник-2016» містить афоризми, ілюстрації про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам’ятки України, щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

Незмінною у щорічнику залишається рубрика «Що я зробив для України», де кожен власник цього видання зможе записати свої ідеї та плани на майбутнє.

На сторінках щоденника можна знайти авторів найвідоміших українських афоризмів та пісень; ознайомитись із мудрими заповітами Григорія Сковороди, прочитати як Володимир Маяковський агітував вивчати українську мову, а Антон Чехов – хвалив українських селян за веселість і той же час тверезість; відкрити для себе лірику Івана Франка у перекладі Анни Ахматової та ще багато нового і цікавого.

Микола Томенко також поінформував, що «Український щорічник-2016» присвячений 25-річчю незалежності України, яке ми будемо відзначати у наступному році, та 20-річчю сучасної Конституції.

«Крім того, разом з видавництвом «Генеза» ми готуємо ще один цікавий проект: науково-популярне видання «Україна: історія Конституції», — повідомив М. Томенко.

«Рідна країна»

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути