chrome firefox opera safari iexplorer

Вперше в Україні з 1 квітня до 15 червня буде оголошено «сезон тиші»

24 Березня 2016 о 11:00
zak.depo.ua

Відповідно до останніх змін в екологічному законодавстві, у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня 2016 року, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

Про це повідомив Голова Комітету ВР з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко.

У зв’язку з цим Голова Комітету звертається до профільного Міністерства, органів місцевого самоврядування, державних установ, громадських екологічних та природоохоронних організацій з проханням провести відповідну роз’яснювальну роботу та забезпечити контроль за виконанням чинного законодавства.

30 серпня

Інші дати
Народився Дмитро Донцов
(1883, м. Мелітополь, Запорізька область  – 1973) - український літературний критик, публіцист, політичний діяч, засновник теорії українського націоналізму. Автор праці «Націоналізм».
Розгорнути
Народився Павло Глазовий
(1922, с.Новоскелюватка, Миколаївська область – 2004) - український поет-гуморист, сатирик. Автор поеми ««Слався, Вітчизно моя!», 13 книжок сатири та гумору, 8 книжок для дітей.
Йде синок до школи вперше. Пита батька мати: - Якій мові ми синочка Будемо навчати - Українській чи російській? Обидві ж хороші. - Хай вивчає ту, якою Печатають гроші. (Павло Глазовий).
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України

Майбутні події Дивитися всі