chrome firefox opera safari iexplorer

Для гостей Євро-2012 введуть єдиний проїзний квиток

05 грудня 2010 о 14:29

Усі чотири українські міста-господарі Євро-2012 повинні ввести єдиний проїзний квиток для міського транспорту. Про це наголосив вчора у Києві на прес-конференції Віце-прем’єр-міністр України з питань підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков.

Урядовець підкреслив, що ціна на «проїзний» всередині міст повинна бути обґрунтованою і доступною для людей.

Для цього у Харкові вже створено єдиного пасажирського перевізника — підприємство «Харків Пасажирський», який має об'єднати КП «Харківський метрополітен», КП «Міськелектротранс» та комунальні автобуси. У найближчих планах цього підприємства — створення єдиного проїзного квитка на весь міський транспорт.

За словами віце-прем’єра, квиток буде мати вигляд пластикової картки, а ціну такого квитка, яка буде діяти в усіх містах протягом всього періоду чемпіонату, визначать міста.

«Попередня ціна, яка обговорювалась, — 18-25 євро на весь період турніру. Проте, це не стосується міст, які мають метрополітен», — підкреслив Віце-прем’єр.

За словами урядовця, єдиний проїзний квиток — це важливе рішення і крок назустріч уболівальникам. «Кілька днів тому Росія отримала чемпіонат світу-2018. Не останню роль у цьому зіграв аргумент відмови від плати за громадський транспорт на користь вболівальників. Катар зробив те саме. Результати ви знаєте самі», — пояснив Борис Колесніков.

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути