chrome firefox opera safari iexplorer

Рейтинг кращих кулінарних фестивалів 2010 року

29 грудня 2010 о 18:05

Агентство УНІАН та туристичний портал «Тут и там» підбили підсумки рейтингу кулінарних фестивалів та свят в Україні за 2010 рік «Їли-пили-2010».

Як повідомили організатори, після оголошення про старт проекту на початку грудня цього року, заявки на участь у рейтингу подали близько 40 кулінарних фестивалів та свят, які проводились на території України в 2010 році, – від сільських та районних до всеукраїнських та міжнародних.

Усі вони надали інформацію за стандартною анкетою — скільки років фестивалю чи святу, як багато гостей та учасників взяли участь у ньому, якою була географія фестивалю, які рекорди було встановлено (всього – 10 критеріїв).

Відповідно, на базі цієї інформації претендентів на перемогу в рейтингу було детально представлено на сайті «Тут и там». 21 грудня було припинено подачу заявок.

Переможців було визначено за багатобальною системою – максимальний бал за кожен пункт анкети становив 10, відповідно, максимальна сума балів могла становити 100.

Кращими кулінарними фестивалями 2010 року в рамках рейтингу «Їли-пили-2010» стали:

1. Фестиваль любителів сала “ З любов`ю … до сала” ( Луцьк).

2. Фестиваль дерунів у Коростені (Житомирщина).

3. Сливовий фестиваль в селі Геча (Закарпаття).

Фестиваль “Берлибашський бануш” на Рахівщині ( Закарпаття).

Свято національної страви “Борщ`їв” (Тернопільщина).

4. Свято шоколаду ( Львів).

Фестиваль “Червене вино” (м. Мукачево, Закарпаття).

“Короп-фест” (Тернопільщина).

“Фестиваль борщу” (Ірпінь, Слов`янськ та інші міста України).

5.“Борщ-Фест” у Чубинському (Київщина).

Фестиваль “Смачний спас” (Івано-Франківщина).

Фестиваль “Золотий гуляш” (Закарпаття).

6. Фестиваль голубців (Закарпаття).

Фестиваль різників у селі Геча (Закарпаття).

7. BEREG FEST (м. Берегово, Закарпаття).

Свято “На каву до Львова” ( Львів).

8. Свято пампуха (Львів).

9. Свято сиру та вина (Львів).

Фестиваль вина та меду (Ужгород).

10. Фестиваль вареників на “Буковелі” (Івано-Франківщина).

За словами організаторів, з 1 січня 2011 року стартує новий проект – «Їли-пили-2011».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі