chrome firefox opera safari iexplorer

Новий атракціон у центрі Києва визнали небезпечним

31 січня 2011 о 10:47

21 порушення нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки виявлено на атракціоні «Стела Магнетик», який встановлено у Центральному парку біля арки Дружби народів.

Такими є результати перевірки каруселі, повідомляє сайт територіального управління Держгіпромнагляду у Києві.

Основні з них це — відсутність у власника проекту розміщення атракціону, що розроблений спеціалізованою організацією.

Крім того, відсутня державна санітарно-гігієнічна експертиза проекту розміщення атракціону та державна експертиза проекту щодо техногенної безпеки.

Також власник не отримав дозвіл територіального органу Держгірпромнагляду на експлуатацію атракціону, допуск до експлуатації після монтажу атракціону.

Власник до того ж не провів технічний огляд каруселі після монтажу та не призначив працівників, відповідальних за безпечну експлуатацію атракціону, за утримання його у справному стані, обслуговуючий і ремонтний персонал.

З робочого місця оператора не має повного і безперешкодного огляду всієї робочої зони атракціону. Не перевірений стан заземлення та стан ізоляції електрообладнання атракціону.

За результатами перевірки заборонена експлуатація атракціону.

Притягнуто до адміністративної відповідальності 2 посадові особи (директор та технічний директор ТОВ «Сармат»).

Як відомо, атракціон, заввишки 32 м, змонтований ТОВ «Сармат» (м. Вінниця) був встановлений у Києві у січні цього року.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі