chrome firefox opera safari iexplorer

День Святого Валентина: як оригінально привітати коханих

11 лютого 2011 о 09:47

Здивувати свою другу половинку в це, здавалося б, нове для нас свято, не так легко. Сотні шалених ідей, тисячі дорогих подарунків, «мільйон пурпурових троянд»…

Все це промайне порожнім звуком, якщо мовчатиме ваше серце. Дозвольте йому говорити – і вдячний погляд поцілує вас у відповідь. А поки ви налаштовуватимете на потрібну хвилю свій «емоційний радіоприймач», ми допоможемо вам влаштувати свято!

Для початку порада від Еріха Марія Ремарка: «Ніколи, ніколи і ще раз ніколи ти не будеш смішним в очах жінки, якщо зробиш щось заради неї. Нехай це навіть буде найдурнішим фарсом. Роби все, що хочеш, — стій на голові, неси нісенітницю, хвалися, як павич, співай під її вікном. Не роби лише одного – не будь з нею розсудливим».

Чого хоче Вона?

zhenskiypodarok.info

Квіти, цукерки, парфуми… Хоча класика завжди актуальна, проте в цей день не тільки можна, а й потрібно дати волю своїй фантазії!

Варіантів приємно здивувати свою кохану не перерахувати, навіть якщо знаходитися за три дев’ять земель від неї.

Які б розкішні діаманти ви не подарували, їхній блиск та кількість карат не подарують тепла.

Тому найперше правило – увага, увага і ще раз увага до коханої!

Ранок в майстерні… шоколаду!

Дарма, що кажуть – банальні солодощі. Ніяка жорстока дієта не зупинить вашу обраницю перед спокусою гіркувато-солодкого щастя під назвою «шоколад». Оригінальний підхід, навіть до цукерок, зробить буденні ласощі святом. Якщо все таки у вас немає ніякого неординарного, на ваш погляд, варіанту, а перев’язана червоною стрічкою коробка цукерок не всиляє достатньо впевненості та ентузіазму, можна звернутися до професіоналів.

Скомпонуй собі сам

Така послуга практикується у головній шоколадниці України, Львові. Тамтешня майстерня шоколаду пропонує вам самим вибрати упаковку, наповнити її солодощами на власний смак, а також додати повідомлення та відправити всю цю «чоколяду» за вказаною адресою. Суворе заспане обличчя коханої вмить проясниться, отримавши такий загадковий подарунок, який ще й виявиться шалено смачнючим та створеним ще спеціально для Неї! Солодкий настрій на день забезпечено!

Якщо ж ви не у Львові і до «шоколадної майстерні» не потрапити, то таки можна знайти альтернативний варіант. Наприклад, букет із цукерок. Просто і солодко… подаруйте їй «гормон хорошого настрою».

Прикраси завжди актуальні

Класика жанру ніколи не піддасться примхам моди. Тому цінні прикраси, як ніколи актуальні, коли йдеться про кохану жінку. Повірте, навіть скептично налаштовані представниці прекрасної статі не встоять перед неординарно презентованим прикрасами.

Все-таки, це символ, а символи вміють розповідати… Звісно, якщо ви їх навчите.

Лялька, іграшки – це дитинство?

Що подумає кохана, отримавши такий… дорослий подарунок? Брови змикаються, губи стискаються: «Хіба я ще дитина?» — фарфорова лялька мовчить у відповідь.

А потім раптом хмари на чолі вашої половники розходяться – вона помічає на шиї рясний виток перлин. Емоційний заряд подвоєно! А ви раз підтверджуєте свій вишуканий смак.

Зірку з неба давати?

Гуляєте вечірнім містом. Міське повітря, чисте зоряне небо... «Бачиш, он сузір’я Козерога», — говорите їх, потихеньку зжимаючи руку . «Бачу», — байдуже відповідає вона… «Третя з права від сьогодні належить тобі». «Добре», — знову байдужа інтонація.

Ви замислено поглядаєте в небо, а з кишені дістаєте папірець – сертифікат. Простягаєте їй. Раптом очі її круглішають від подиву та непорозуміння. Спочатку вона докоряє: «Навіщо?». А сама так і сяє… Куди тій зірці братися!

Сьогодні існує чимало «зоряних» агентств, що торгують небесними світилами. Сузір’я, величина – все на ваш вибір. Реєструєте нове ім’я зірки в Українському астрологічному каталозі УКРАСТРО. Перед тим, як купувати, пересвідчіться, що зірка ще не «зайнята» та має лише буквено-цифровий код.

Ціна таких зірок коливається приблизно від 600 до 3000 гривень. Вам видадуть відповідну схему пошуку вашої зірки, сертифікат та астрономічний глосарій. Персональна зірка не зав’яне у вазі, не з’їсться та не погасне, принаймні кілька століть.

Кінна прогулянка

Благородний друг допоможе вам пронести кохану людину навіть зимовим лісом. Нехай повітря прохолодним батогом шмагає – не біда! Тепер ви керуєте часом. На дворі XVIІІ століття. Ви – граф, вона – графиня. Тримайте гордо голову, адже прогулянка верхи потребує відповідного образу.

На перший погляд, звично, але вражень у вашої половники вистачить на довго.

Лише знайдіть кінний клуб, забронюйте час, виберіть пару красивих коней, а також пляшку гарного вина. Продумайте ваш маршрут з обов’язковою кульмінацією – столик з бокалами й вином. Сценарій простий, зате «витриманий» часом!

Не забувайте, що здивувати її можна навіть словами, увагою та піклуванням. Головне, щоб не виглядало, як зобов’язання через придуманий кимось день…

Хтось обходиться самими лише подарунком, хтось розігрує цілі сценарії, однак над кульмінацією вечора бажано постаратися заздалегідь. Дівчина завжди оцінить ваші старання заради неї. І ніякі розкішні чи неординарні подарунки не замінять романтичної пригоди…

Кілька ідей подарунку ДЛЯ НЕЇ

 • Зробіть календар з фотографіями, додайте слова, які для вас обох щось значать… Позначте ваші дати. Вона з приємністю буде гортати дні такого календаря.
 • Замовте художнику її портрет. Простим чи кольоровим олівцем, аквареллю чи масляними фарбами. Жінки люблять красиво виглядати.
 • Здивуйте своїм кулінарним талантом. Вечір, свічки, ви на самоті… Не хвилюйтеся, що ваша паста під лососевим соусом пересолена – атмосфера компенсує все!
 • Аромати ванілі, кориці, мускусу… Жінки тонко відчувають запахи. Скористайтеся цим!
 • Купіть художньо декороване люстерко. Така річ у хаосі її сумки точно не загубиться ніколи.
 • Візьміть постільну білизну та розпишіть своїми словами… Нехай кожен раз перед сном читає!
 • Обніміть міцно цілуйте, цілуйте, цілуйте… Адже, «слова – вісник кохання, а поцілунок – печать, яка його засвідчує» (Силован Рамішвілі)
 • Якщо ви далеко – не біда! Замовте розкішний букет улюблених квітів, спакуйте символічного плюшевого посланця з листом: «Я поруч…»

Чого бажає Він?

originaloff.com.ua

Примхи та смаки вашого обранця допоможуть вам у реалізації валентинових планів. Нагадайте своїм подарунком про те, що відоме лише вам двом – це додасть інтриги та відтінку таємничості.

Знову ж таки, діапазон дарів коливається маятником його індивідуальності. Незабутнім можна зробити навіть звичайнісінький подарунок чи вчинок. Головне – пробудити свій творчий потенціал та приправити його легким гумором. Навіть найбільший скептик скине залізні обладунки зі своєї душі перед такою «зброєю».

«Причини» моєї любові

Вам необхідний душевний та романтичний підхід. Спершу потрібно скласти список «причин», за які ви його так кохаєте. Скажете: «Які можуть бути причини – любов тільки тоді справжня, коли безумовна!». Звісно. А ви знайдіть такі «причини», про які він і не здогадується…

Наприклад, «люблю, коли в істериці розкидаєш по квартирі речі, запізнюючись на роботу», чи «люблю, коли цілуєш перед сном мою руку»… І так далі. Повірте, ви й не встигнете кліпнути оком, як вашим списоком промайне стонадцяте таке «зізнання».

Наріжте з червоного паперу червоних сердець (у Валентинів день це не видасться наївним) та напишіть на кожному по одному «люблю, коли…». Складіть в одну коробку та тісно перв’яжіть стрічкою, аби довго розмотував.

Зосереджене чоло проясниться приємним подивом, руки повільно перебирають одне за одним серця. «Зізнання», про більшу половину з яких він і гадки не мав, ще раз нагадують про те, наскільки вам дорогі навіть такі дрібнички. Це надзвичайно інтимне та незвичне підтвердження цінності його та ваших почуттів.

Роль у фільмі

Скільки записів на той же мобільний чи домашню камеру безіменним файлами «складені» в пам’яті вашого комп’ютера. Пора вдихнути в них нове життя. Тепер настав час проявити свій режисерський талант. Не хвилюйтеся, у вас все вийде – довіртеся власній інтуїції.

Отож, відберіть всі епізоди за його участю та скомпонуйте в один сюжет. За допомогою сучасного програмного забезпечення це зробити простіше-простого, в іншому випадку зверніться до студії відеозапису – професіонал змонтує такий сюжет за кілька хвилин.

Продумайте послідовність кадрів та короткі ремарки між частинами – його вислови, цікаві фрази, улюблені жарти… Такі слова підсилять ефект від подібного «екшену». Навіть не сумнівайтеся, цей ролик знову і знову буде таємно проглядатися його головним героєм.

Подібним режисерським рішенням ви ще раз тонко підкреслите про роль першого плану у вашому житті, яка належить саме йому!

Пам’ятаєш, як…

Такий подарунок може видатися дещо сентиментальним. Не хвилюйтеся! Ви знаєте, які спогади навернуть сльози зворушення на вашу «сильну» половину. Фотографії – ось ключове знаряддя!

Звісно, у вас же їх сотні, навіть тисячі… Як відібрати найбільш підходящі? Критерій простий – емоції, сміх, природність. Наберіть до сотні та роздрукуйте. Підпишіть кожну: «Пам’ятаєш, як…». На кожну по спогаду. А тепер організуйте подорож в минуле – фотографіями задекоруйте стіни вашої кімнати.

Подиву буде чимало, коли перед очима промайнуть найдорожчі моменти вашого спільного життя: найщиріші, найшаленіші, найсмішніші…

Майстер-клас

Ваш обранець уже давно мріяв про тест-дайвінг, урок фехтування чи водіння велосипеда? Може, йому хочеться навчитися грати в сквош? Існують спеціальні магазини подарункових сертифікатів, які допоможуть реалізувати неординарні бажання коханого.

Можливо, він давно вже у своїх снах виходить в плавання на власному катері чи яхті. Не хвилюйтеся, вам не доведеться купувати оригінал чи мініатюрну його копію, що припадатиме пилом на верхній полиці. Подаруйте емоції – наприклад, сертифікат «Дистанційне керування моделями катерів» допоможе реалізувати його мореплавські амбіції та мрії принаймні на кілька годин.

Шкарпетки, краватка, ручка, бритва – речі хоч і потрібні, проте зовсім не обов’язкові до Валентивого дня… Забудьте про буденні необхідності, принаймні для своєї половники.

Якщо у вас не вистачає коштів, зробіть щось власноруч. І зовсім не є життєвою необхідністю вибиратися до розкішного ресторану. Задекоруйте вашу кімнату, приготуйте вечерю, доповніть атмосферу бокалами з червоним вином. І ще раз скажіть йому те, що не потрібно довго придумувати…

Кілька ідей подарунку ДЛЯ НЬОГО:

 • Виберіть красиве червоне яблуко. Добре відполіруйте його, аби відсвічувало «райським світлом». Перев’яжіть стрічкою та простягніть йому зі словами: «Адаму від Єви!»
 • Купіть красивий компас, запакуйте у подарункову коробку. Коли відкриє, посміхаючись промовте: «Щоб легко знаходив дорогу додому».
 • Якщо ваш обранець полюбляє інтелектуальні розваги, знайдіть для нього незвичні шахи: «Ціную твій розум».
 • Спортивні знаряддя, перв’язане червоною стрічкою, підпишіть: «Найсильнішому»
 • Простягніть йому глобус : «Дарую цілий світ!»
 • Щоб посміхнувся, замовте шарж чи колаж з його портрету.
 • Для любителів екстриму замовте катання на повітряній кулі чи політ на аероплані. Захоплення – на все життя…
 • Зрештою, подаруйте себе!

Порада для всіх! Аби враження було повним та завершеним, розділіть ідеї на кілька категорій: основний подарунок, допоміжні маленькі подарунки та знаки уваги, обстановка. Зробіть акцент на початок дня та його кінець. І не забудьте про кульмінацію вечора! Існують спеціальні агентства, які можуть організувати цілу феєрію. Однак самотужки можна також зробити якусь ідею незабутньою, якщо вкласти у нею всю душу.

Подумайте не про повсякдення речі, а про втілення бажань… Згадайте Ремарка: «Розум даний людині, щоб вона зрозуміла: жити одним розумом не можна». Принаймні в цей день!

Бліц-опитування

«День Святого Валентина особисто для вас… Що ви хочете отримати на День Закоханих?»

Надія, 22 роки: «14 лютого — це перш за все релігійне свято, адже воно вшановує пам’ять священика Валентина, який допомагав закоханим возз’єднатися. А з іншого боку, кохання — саме по собі релігія, яка має багато адептів. Тому це свято для мене — дуже інтимне, пов’язане з таїнством двох душ, двох сердець, але однієї віри в кохання. Якщо досі комусь не пощастило пережити таке відчуття, а всі навколо розбіглися парами і святкують, варто пам’ятати, що кохання — подарунок долі, а вона полюбляє робити сюрпризи. І якщо ти не можеш відсвяткувати День кохання, відсвяткуй День любові до життя!»

Юлія, 24 роки: «У день Св. Валентина я найбільше чекаю любові... Прояву щирих почуттів, без масок, без ілюзій, правди двох сердець... Не всі можуть говорити про своє кохання на весь голос, а день Св. Валентина нагадує, що це варто робити, хоча б раз у рік. Для мене особисто це свято нічого не означає, адже дарувати подарунки коханим можна і в будь-який інший день, а не тоді, коли з'являється якась дата в календарі... Що б я хотіла отримати? Мабуть, лист-зізнання від коханої людини, сповнений щирості почуттів…»

Лілія, 22 роки: « Я люблю цей свято. Ще раз можна розказати про свої почуття, звісно якщо вони щирі… Пам’ятаю найприємніший подарунок, коли нас розділяли тисяча двісті двадцять кілометрів. Вранці я отримала велику коробку. Я там – мій улюблений ведмідь! Мені було так приємно… Потім ніякі інші подарунки так і не змогли викликати сильнішого враження. Що хочу? Сюрпризу!»

Данило, 17 років: « Найромантичніше місце, де можна провести час зі своєю половинкою – на даху будинку. На жаль, це свято зимою… Що тут сказати? День Валентина, по-іншому, День Закоханих, дарує радість людям, зізнання в коханні, квіти, поцілунки…»

Петро, 20 років: «Для мене це той день, коли можна придумати щось оригінальне, здивувати свою другу половинку і зробити сосунки незбутніми! Що б хотів? Нещодавно з’явилася думка – пригнути з коханою з мосту (звісно, зі страховкою). Але перед цим міцно поцілувати її та попросити зіштовхнути мене … Потім ще раз повторити цю процедуру з дівчиною».

Сергій, 29 років: «Хоча і раніше не святкував, але коли з’явилася кохана, виникло шалене бажання зробити цей день особливим. Орендував квартиру у Львові… Колись я там навчався. Львівські вулиці, кав’ярні, шоколад… Атмосфера така, що не описати! Наступного розу повезу її до Івано-Франківська. Всім раджу провести цей день у якому красивому українському місті… Ось, що хочу отримати».

Олег, 25 років: «Минулого року був екстрим, тепер хочеться романтики. Запалити сотню свічок, всипати всю підлогу пелюстками троянд… Сказати: «Я тебе люблю»

14-го лютого Київ пропонує…

www.vvpc.com.ua

Столиця, як завжди, приготувала для своїх жителів та гостей справжній вир розваг, навіть незважаючи на те, що 14-те в цьому році припадає на понеділок.

Вам та вашій половинці таки доведеться зануритися у людні лавини.

Якщо ж вас дратує лихоманка Дня закоханих, оберіть тихе, затишне місце. Принаймні, з’явиться ще одна можливість відчути пульс столичного життя…

 • Національний академічний театр ім. Лесі Українки представить вам комедію «Занадто щасливий батько».
 • У Жовтневому палаці спеціально до Дня всіх Закоханих вистава «Сини його коханки»
 • Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса продемонструє публіці моноспектакль за однойменним романом Оксани Забужко «Польові дослідження українського сексу».
 • Театр «Сузір’я» (велика сцена) підготував ліричну комедію «Одинока леді».
 • Мікросцена театру «Сузір’я» — спектакль «Цвєтаєва+Пастернак»
 • Новий український театр представляє комедію «Беззахисні створіння» (німе кіно, комедія з антрактом і фуршетом).
 • Кінотеатри «Жовтень» та «Київ» презентують романтичні французькі короткометражки «Місто закоханих» — в програмі показу третій щорічний цикл «Магічний Париж» з коротких стрічок учасників та призерів міжнародних кінофестивалів.
 • 13 лютого Національна музична академія ім. П. Чайковського до Дня всіх закоханих пропонує концерт Майкла Борстлапа.
 • 14 лютого Національний палац «Україна» запросить всіх бахаючи на святковий концерт «До Дня Закоханих» за участю зірок українського шоу-бізнесу.
 • Концерт-хол «FreeДом» приготував спеціально до цього дня яскравий концерт. Ведучі вечора — Сергій Галібін та Анна Свиридова («Русское радио»), Анатолій Анатоліч (Хіт FM) та Тереза Франк. На сцені концерт-холу FreeДом святкову програму представлять: заслужена артистка України Світлана Смірнова та група «Jazz Fort», фіналіст проекту «Фабрика. Суперфінал» Діма Каднай, а також Freedom балет. І звісно – Потап та Настя!
 • Докерс АВС представить відвідувачам концерт «День Святого Валентина в Докерсі»
 • Ресторан «Шляпа» готує спеціальну романтичну атмосферу до Дня Закоханих за допомогою виступів спеціального гостя Романа Полонського та музики Le Cosmopolite.
 • Клуб «Forsage» вирішив зробити сюрприз з до Дня всіх закоханих – концерт своєрідного «героя нашого часу», інтернет-зірки Валентина Стрикало.
 • Клуб «D'Lux» подарує для закоханих вечірку в азійському стилі.

Тут подано лише короткий список подій, запланованих на 14-те лютого. Загляньте в Інтернет, або просто дослухайтесь до своїх бажань... Для двох закоханих щось обов’язково знайдеться!

Любіть, кохайте, але пам’ятайте: «Щоб зберегти кохання, потрібно ще щось, окрім кохання!» (Натанієль та Діверс Бранден)

Світлана Майструк, «Рідна країна»

9 лютого

Інші дати
Василь Данилевич
1872 – український історик, археолог, нумізмат, музеєзнавець, учень В. Антоновича. Автор фундаментальної праці з давньої історії Київщини «Археологічна минувшина Київщини» (1925), історіографічних розвідок про Миколу Костомарова, публікацій матеріалів про численні археологічні дослідження курганів на Сумщині, слов’янських старожитностей під Харковом.
Розгорнути
Іоанна Златоуста
Опівдні ясне сонце - на ранню весну
Розгорнути
Народився Никифор Григор'єв (Григор'єв-Наш)
1883 –  педагог-просвітянин, громадський і політичний діяч, Міністр освіти в уряді УНР, директор Соціологічного інституту в Празі, керівник українського відділення радіостанції «Голос Америки». Автор праць «Історія України в народних думах та піснях», «Основи націознання», «Українська національна вдача».
Розгорнути