chrome firefox opera safari iexplorer

День Святого Валентина: як оригінально привітати коханих

13 лютого 2012 о 13:51

Здивувати свою другу половинку в це, здавалося б, нове для нас свято, не так легко. Сотні шалених ідей, тисячі дорогих подарунків, «мільйон пурпурових троянд»…

Все це промайне порожнім звуком, якщо мовчатиме ваше серце. Дозвольте йому говорити – і вдячний погляд поцілує вас у відповідь. А поки ви налаштовуватимете на потрібну хвилю свій «емоційний радіоприймач», ми допоможемо вам влаштувати свято!

Для початку порада від Еріха Марія Ремарка: «Ніколи, ніколи і ще раз ніколи ти не будеш смішним в очах жінки, якщо зробиш щось заради неї. Нехай це навіть буде найдурнішим фарсом. Роби все, що хочеш, — стій на голові, неси нісенітницю, хвалися, як павич, співай під її вікном. Не роби лише одного – не будь з нею розсудливим».

Чого хоче Вона?

Квіти, цукерки, парфуми… Хоча класика завжди актуальна, проте в цей день не тільки можна, а й потрібно дати волю своїй фантазії!

Варіантів приємно здивувати свою кохану не перерахувати, навіть якщо знаходитися за три дев’ять земель від неї.

Які б розкішні діаманти ви не подарували, їхній блиск та кількість карат не подарують тепла.
Тому найперше правило – увага, увага і ще раз увага до коханої!

Ранок в майстерні… шоколаду!

Дарма, що кажуть – банальні солодощі. Ніяка жорстока дієта не зупинить вашу обраницю перед спокусою гіркувато-солодкого щастя під назвою «шоколад».

Оригінальний підхід навіть до цукерок зробить буденні ласощі святом. Якщо все-таки у вас немає ніякого неординарного, на ваш погляд, варіанту, а перев’язана червоною стрічкою коробка цукерок не вселяє достатньо впевненості та ентузіазму, можна звернутися до професіоналів.

Скомпонуй собі сам

Така послуга практикується у головній шоколадниці України, у Львові. Тамтешня майстерня шоколаду пропонує вам самим вибрати упаковку, наповнити її солодощами на власний смак, а також додати повідомлення та відправити всю цю «чоколяду» за вказаною адресою. Суворе заспане обличчя коханої вмить проясниться, отримавши такий загадковий подарунок, який ще й виявиться шалено смачнючим та створеним ще спеціально для Неї! Солодкий настрій на день забезпечено!

Сьогодні цю унікальну «шоко-продукцію» можна придбати у будь-якому великому місті. Або ще один варіант: букет із цукерок. Просто і солодко… подаруйте їй «гормон хорошого настрою».

Прикраси завжди актуальні

Класика жанру ніколи не піддасться примхам моди. Тому цінні прикраси як ніколи актуальні, коли йдеться про кохану жінку. Повірте, навіть скептично налаштовані представниці прекрасної статі не встоять перед неординарно презентованим прикрасами.

Все-таки, це символ, а символи вміють розповідати… Звісно, якщо ви їх навчите.

Лялька, іграшки – це дитинство?

Що подумає кохана, отримавши такий… «дорослий» подарунок? Брови змикаються, губи стискаються: «Хіба я ще дитина?» — фарфорова лялька мовчить у відповідь.

А потім раптом хмари на чолі вашої половники розходяться – вона помічає на шиї рясний виток перлин.

Емоційний заряд подвоєно! А ви раз підтверджуєте свій вишуканий смак.

Зірку з неба давати?

Гуляєте вечірнім містом. Міське повітря, чисте зоряне небо... «Бачиш, он сузір’я Козерога», — говорите їх, потихеньку зжимаючи руку . «Бачу», — байдуже відповідає вона… «Третя з права від сьогодні належить тобі». «Добре», — знову байдужа інтонація.

Ви замислено поглядаєте в небо, а з кишені дістаєте папірець – сертифікат. Простягаєте їй. Раптом очі її круглішають від подиву та непорозуміння. Спочатку вона докоряє: «Навіщо?». А сама так і сяє… Куди тій зірці братися!

Сьогодні існує чимало «зоряних» агентств, що торгують небесними світилами. Сузір’я, величина – все на ваш вибір. Реєструєте нове ім’я зірки в Українському астрологічному каталозі УКРАСТРО. Перед тим, як купувати, пересвідчіться, що зірка ще не «зайнята» та має лише буквено-цифровий код.

Ціна таких зірок коливається приблизно від 600 до 3000 гривень. Вам видадуть відповідну схему пошуку вашої зірки, сертифікат та астрономічний глосарій. Персональна зірка не зав’яне у вазі, не з’їсться та не погасне, принаймні кілька століть.

Кінна прогулянка

Благородний друг допоможе вам пронести кохану людину навіть зимовим лісом. Нехай повітря прохолодним батогом шмагає – не біда! Тепер ви керуєте часом. На дворі XVIІІ століття. Ви – граф, вона – графиня. Тримайте гордо голову, адже прогулянка верхи потребує відповідного образу.

На перший погляд, звично, але вражень у вашої половники вистачить на довго.

Лише знайдіть кінний клуб, забронюйте час, виберіть пару красивих коней... Продумайте ваш маршрут з обов’язковою кульмінацією – столик з бокалами й вином. Сценарій простий, зате «витриманий» часом!

Не забувайте, що здивувати її можна навіть словами, увагою та піклуванням. Головне, щоб не виглядало, як зобов’язання через придуманий кимось день…

Хтось обходиться самими лише подарунком, хтось розігрує цілі сценарії, однак над кульмінацією вечора бажано постаратися заздалегідь. Дівчина завжди оцінить ваші старання заради неї. І ніякі розкішні чи неординарні подарунки не замінять романтичної пригоди…

Кілька ідей подарунку ДЛЯ НЕЇ

 • Зробіть календар з фотографіями, додайте слова, які для вас обох щось значать… Позначте ваші дати. Вона з приємністю буде гортати дні такого календаря.
 • Замовте художнику її портрет. Простим чи кольоровим олівцем, аквареллю чи масляними фарбами. Жінки люблять красиво виглядати.
 • Здивуйте своїм кулінарним талантом. Вечір, свічки, ви на самоті… Не хвилюйтеся, що ваша паста під лососевим соусом пересолена – атмосфера компенсує все!
 • Аромати ванілі, кориці, мускусу… Жінки тонко відчувають запахи. Скористайтеся цим!
 • Купіть художньо декороване люстерко. Така річ у хаосі її сумки точно не загубиться ніколи.
 • Візьміть постільну білизну та розпишіть своїми словами… Нехай кожен раз перед сном читає!
 • Обніміть міцно цілуйте, цілуйте, цілуйте… Адже, «слова – вісник кохання, а поцілунок – печать, яка його засвідчує» (Силован Рамішвілі)
 • Якщо ви далеко – не біда! Замовте розкішний букет улюблених квітів, спакуйте символічного плюшевого посланця з листом: «Я поруч…»

Чого бажає Він?

Примхи та смаки вашого обранця допоможуть вам у реалізації валентинових планів. Нагадайте своїм подарунком про те, що відоме лише вам двом, – це додасть інтриги та відтінку таємничості.

Знову ж таки, діапазон дарів коливається маятником його індивідуальності. Незабутнім можна зробити навіть звичайнісінький подарунок чи вчинок. Головне – пробудити свій творчий потенціал та приправити його легким гумором. Навіть найбільший скептик скине залізні обладунки зі своєї душі перед такою «зброєю».

«Причини» моєї любові

Вам необхідний душевний та романтичний підхід. Спершу потрібно скласти список «причин», за які ви його так кохаєте. Скажете: «Які можуть бути причини – любов тільки тоді справжня, коли безумовна!». Звісно. А ви знайдіть такі «причини», про які він і не здогадується…

Наприклад, «люблю, коли в істериці розкидаєш по квартирі речі, запізнюючись на роботу», чи «люблю, коли цілуєш перед сном мою руку»… І так далі. Повірте, ви й не встигнете кліпнути оком, як вашим списоком промайне стонадцяте таке «зізнання».

Наріжте з червоного паперу червоних сердець (у Валентинів день це не видасться наївним) та напишіть на кожному по одному «люблю, коли…». Складіть в одну коробку та тісно перв’яжіть стрічкою, аби довго розмотував.

Зосереджене чоло проясниться приємним подивом, руки повільно перебирають одне за одним серця.

«Зізнання», про більшу половину з яких він і гадки не мав, ще раз нагадують про те, наскільки вам дорогі навіть такі дрібнички. Це надзвичайно інтимне та незвичне підтвердження цінності його та ваших почуттів.

Роль у фільмі

Скільки записів на той же мобільний чи домашню камеру безіменним файлами «складені» в пам’яті вашого комп’ютера. Пора вдихнути в них нове життя. Тепер настав час проявити свій режисерський талант. Не хвилюйтеся, у вас все вийде – довіртеся власній інтуїції.

Отож, відберіть всі епізоди за його участю та скомпонуйте в один сюжет. За допомогою сучасного програмного забезпечення це зробити простіше-простого, в іншому випадку зверніться до студії відеозапису – професіонал змонтує такий сюжет за кілька хвилин.

Продумайте послідовність кадрів та короткі ремарки між частинами – його вислови, цікаві фрази, улюблені жарти… Такі слова підсилять ефект від подібного «екшену». Навіть не сумнівайтеся, цей ролик знову і знову буде таємно проглядатися його головним героєм.

Подібним режисерським рішенням ви ще раз тонко підкреслите про роль першого плану у вашому житті, яка належить саме йому!

Пам’ятаєш, як…

Такий подарунок може видатися дещо сентиментальним. Не хвилюйтеся! Ви знаєте, які спогади навернуть сльози зворушення на вашу «сильну» половину. Фотографії – ось ключове знаряддя!

Звісно, у вас же їх сотні, навіть тисячі… Як відібрати найбільш підходящі? Критерій простий – емоції, сміх, природність. Наберіть до сотні та роздрукуйте. Підпишіть кожну: «Пам’ятаєш, як…». На кожну по спогаду. А тепер організуйте подорож в минуле – фотографіями задекоруйте стіни вашої кімнати.

Подиву буде чимало, коли перед очима промайнуть найдорожчі моменти вашого спільного життя: найщиріші, найшаленіші, найсмішніші…

Майстер-клас

Ваш обранець уже давно мріяв про тест-дайвінг, урок фехтування чи водіння велосипеда? Може, йому хочеться навчитися грати в сквош? Існують спеціальні магазини подарункових сертифікатів, які допоможуть реалізувати неординарні бажання коханого.

Можливо, він давно вже у своїх снах виходить в плавання на власному катері чи яхті. Не хвилюйтеся, вам не доведеться купувати оригінал чи мініатюрну його копію, що припадатиме пилом на верхній полиці. Подаруйте емоції – наприклад, сертифікат «Дистанційне керування моделями катерів» допоможе реалізувати його мореплавські амбіції та мрії принаймні на кілька годин.

Шкарпетки, краватка, ручка, бритва – речі хоч і потрібні, проте зовсім не обов’язкові до Валентивого дня…

Забудьте про буденні необхідності, принаймні для своєї половники.

Якщо у вас не вистачає коштів, зробіть щось власноруч. І зовсім не є життєвою необхідністю вибиратися до розкішного ресторану. Задекоруйте вашу кімнату, приготуйте вечерю, доповніть атмосферу бокалами з червоним вином. І ще раз скажіть йому те, що не потрібно довго придумувати…

Кілька ідей подарунку ДЛЯ НЬОГО:

 • Виберіть красиве червоне яблуко. Добре відполіруйте його, аби відсвічувало «райським світлом». Перев’яжіть стрічкою та простягніть йому зі словами: «Адаму від Єви!»
 • Купіть красивий компас, запакуйте у подарункову коробку. Коли відкриє, посміхаючись промовте: «Щоб легко знаходив дорогу додому».
 • Якщо ваш обранець полюбляє інтелектуальні розваги, знайдіть для нього незвичні шахи: «Ціную твій розум».
 • Спортивні знаряддя, перв’язане червоною стрічкою, підпишіть: «Найсильнішому»
 • Простягніть йому глобус : «Дарую цілий світ!»
 • Щоб посміхнувся, замовте шарж чи колаж з його портрету.
 • Для любителів екстриму замовте катання на повітряній кулі чи політ на аероплані. Захоплення – на все життя…
 • Зрештою, подаруйте себе!

Порада для всіх

Аби враження було повним та завершеним, розділіть ідеї на кілька категорій: основний подарунок, допоміжні маленькі подарунки та знаки уваги, обстановка. Зробіть акцент на початок дня та його кінець. І не забудьте про кульмінацію вечора! Існують спеціальні агентства, які можуть організувати цілу феєрію. Однак самотужки можна також зробити якусь ідею незабутньою, якщо вкласти у нею всю душу.

Подумайте не про повсякдення речі, а про втілення бажань… І згадайте Ремарка: «Розум даний людині, щоб вона зрозуміла: жити одним розумом не можна». Принаймні в цей день!

Світлана Майструк, «Рідна країна»

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути