chrome firefox opera safari iexplorer

«Ластівчине гніздо» стане виставковим майданчиком?

27 березня 2011 о 11:49

Робоча група уряду Криму схвалила концепцiю розвитку об'єкта культурної спадщини палац «Ластiвчине гнiздо» в Ялтi.

Як повiдомляє Головне управлiння iнформацiйної полiтики Ради мiнiстрiв автономiї, документ передбачає змiну цiльового призначення палацу з об'єкта громадського харчування в культурно-виставковий центр, реконструкцiю пам'ятки i приведення прилеглої територiї в належний вигляд.

Зокрема, планується облаштувати 2 оглядовi майданчики, що розташованi в безпосереднiй близькостi вiд палацу, вiдремонтувати пiд'їзнi шляхи. 

В експозицiйних примiщеннях буде створено постiйно дiючу художню виставку, присвячену iсторiї «Ластiвчиного гнізда» i Пiвденного берега Криму. Таким чином, палац має можливiсть стати популярним виставковим «майданчиком» кримського вiддiлення Спiлки художникiв України, самодiяльних художникiв i майстрiв декоративно-прикладного мистецтва.

Усерединi палацу, а також на територiї, прилеглiй до нього, буде органiзовано заходи культурно-освiтнього характеру (концерти камерної музики, вечори-зустрiчi, цикли iсторико-лiтературних вечорiв, театралiзованих вистав, презентацiї).

Планується створення виставкового павiльйону, де вiдкриється художнiй салон для органiзацiї торгiвлi роботами живопису, фотороботами, декоративно-прикладними виробами, сувенiрною продукцiєю, краєзнавчою лiтературою, що рекламують визначнi пам'ятки Криму.

На думку фахiвцiв, за правильної органiзацiї реклами i вжиття заходiв iз залучення вiдвiдувачiв, його вiдвiдуванiсть може бути порiвнянна з таким популярним об'єктом, як Лiвадiйський палац-музей.

Пiсля доопрацювання та обговорення проекту концепцiї розвитку палацу «Ластiвчине гнiздо», документ буде винесено на розгляд Радмiну автономiї.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути