chrome firefox opera safari iexplorer

Силантьєв підтримав соціальну кампанію про тверезе життя

25 березня 2011 о 01:22

З 15 березня у вагонах Київського метрополітену розміщено наклейки із зображенням срібного призера Олімпійських ігор, чемпіона світу, чемпіона Європи та чотириразового володаря Кубка світу Дениса Силантьєва зі слоганом «Краще тверезе життя, щоб успіх і слава була».

Розміщення постерів у вагонах Київського метрополітену – це продовження кампанії, яка ініційована громадською організацією «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні». Макети для кампанії розроблено рекламним агентством «Яспис», розміщено оператором із розміщення реклами у вагонах Київського метрополітену «МетроМедіаПринт».

Також у рамках кампанії проводяться лекції у школах про тверезий спосіб життя, при цьому школярі можуть отримати плакат з автографом одного з чемпіонів: Дениса Силантьєва, Максима Сліпченка, Сергія Клепчева.

З кінця березня планується розміщення зовнішньої реклами соціальної кампанії.

Організатори проекту закликають підтримати кампанію «Краще тверезе життя», щоб вийти на постійний національний формат. Це дасть змогу досягти значних результатів у формуванні розуміння переваг тверезого способу життя. Оскільки спорт є прекрасною альтернативою алкоголю, кожен свідомий громадянин зможе взяти участь у цій кампанії. Для досягнення великих результатів кампанії важливо об’єднати зусилля всіх учасників в єдиний пул. Майбутнє України залежить від участі кожного громадянина у формуванні культури здорового способу життя.

Довідка

За оцінкою ВООЗ, вживання алкоголю є третім за значущістю чинником ризику інвалідності й передчасної смерті. Вважається, що події та захворювання, які виникають на ґрунті вживання алкоголю, щорічно стають причиною 2,5 мільйона, або 3,8 відсотка, смертей в усьому світі. У 320 тисячах випадків жертвами стають молоді люди віком від 15 до 29 років. В Україні вживання алкоголю – одна з основних причин скорочення тривалості життя, ДТП, руйнування сім’ї та зниження інтелекту нації. За статистикою, в нашій країні алкоголіком стає кожна десята людина.

Прес-служба ГО «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні»

Т./ф.: 044 227-39-79

«Рідна країна»

15 травня

Інші дати
Микола Країнський
1869 –  український психіатр і психолог. Відомий працями з патології епілепсії. Першим висунув гіпотезу про захисний характер епілептичного припадку, під час якого в організмі руйнуються накопичені отруйні речовини.
Розгорнути
Микола Соловцов (Федоров)
1857 –  театральний діяч, драматичний актор, режисер; фундатор першого стаціонарного театру у Києві (1891 р., тепер Національний академічний театр руської драми імені Лесі Українки).
Розгорнути
Народився Віктор Васнецов
(1848, с. Лоп'ял, Росія - 1926) - російський живописець. Один із авторів розписів у Володимирському соборі в Києві
Розгорнути
Народився Панас Саксаганський (Тобілевич)
(1859, с. Кам»яно-Костувате, Миколаївська область – 1940), український актор, режисер, драматург і педагог школи М.Кропивницького, корифей українського побутового театру.
«Сцена…— мій кумир, театр — священний храм для мене!» (Панас Саксаганський)
Розгорнути
Народився Михайло Булгаков
(1891, м. Київ - 1940) – письменник, драматург і театральний режисер. Автор романів «Біла гвардія», «Майстер і Маргарита», «Собаче серце».
«Ах, які зірки в Україні. От майже сім років живу в Москві, а все ж таки тягне мене на батьківщину. Серце щемить, хочеться іноді болісно в поїзд… і туди. Знову побачити яри, занесені снігом, Дніпро… Немає красивішого міста на світі, ніж Київ». (Михайло Булгаков)
Розгорнути
Народився Павло Скоропадський
(1873, м. Вісбаден, Німеччина - 1945) - український громадський, політичний і військовий діяч, гетьман Української Держави у 1918 році.
Розгорнути
Народився Ілля Мечников
(1845, с.Мечнікове Харківська область - 1916) - український науковець, один з основоположників еволюційної ембріології, порівняльної патології, імунології і мікробіології. Лауреат Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».
Розгорнути