chrome firefox opera safari iexplorer

Силантьєв підтримав соціальну кампанію про тверезе життя

25 березня 2011 о 01:22

З 15 березня у вагонах Київського метрополітену розміщено наклейки із зображенням срібного призера Олімпійських ігор, чемпіона світу, чемпіона Європи та чотириразового володаря Кубка світу Дениса Силантьєва зі слоганом «Краще тверезе життя, щоб успіх і слава була».

Розміщення постерів у вагонах Київського метрополітену – це продовження кампанії, яка ініційована громадською організацією «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні». Макети для кампанії розроблено рекламним агентством «Яспис», розміщено оператором із розміщення реклами у вагонах Київського метрополітену «МетроМедіаПринт».

Також у рамках кампанії проводяться лекції у школах про тверезий спосіб життя, при цьому школярі можуть отримати плакат з автографом одного з чемпіонів: Дениса Силантьєва, Максима Сліпченка, Сергія Клепчева.

З кінця березня планується розміщення зовнішньої реклами соціальної кампанії.

Організатори проекту закликають підтримати кампанію «Краще тверезе життя», щоб вийти на постійний національний формат. Це дасть змогу досягти значних результатів у формуванні розуміння переваг тверезого способу життя. Оскільки спорт є прекрасною альтернативою алкоголю, кожен свідомий громадянин зможе взяти участь у цій кампанії. Для досягнення великих результатів кампанії важливо об’єднати зусилля всіх учасників в єдиний пул. Майбутнє України залежить від участі кожного громадянина у формуванні культури здорового способу життя.

Довідка

За оцінкою ВООЗ, вживання алкоголю є третім за значущістю чинником ризику інвалідності й передчасної смерті. Вважається, що події та захворювання, які виникають на ґрунті вживання алкоголю, щорічно стають причиною 2,5 мільйона, або 3,8 відсотка, смертей в усьому світі. У 320 тисячах випадків жертвами стають молоді люди віком від 15 до 29 років. В Україні вживання алкоголю – одна з основних причин скорочення тривалості життя, ДТП, руйнування сім’ї та зниження інтелекту нації. За статистикою, в нашій країні алкоголіком стає кожна десята людина.

Прес-служба ГО «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні»

Т./ф.: 044 227-39-79

«Рідна країна»

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути