chrome firefox opera safari iexplorer

У квітні змонтують новий проморолик України

15 березня 2011 о 11:24

Роботу над новим промоційним роликом України як країни-організатора Євро-2012 завершать наприкінці квітня 2011-го року. Весь відеоматеріал для його створення вже відзнятий.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

За його словами, зараз розглядаються 2 варіанти щодо часу запуску відеоролика: «Ми думаємо, чи розміщувати кліп у травні-червні, напередодні сезону відпусток, чи все ж таки почекати до вересня», – каже Віце-прем’єр.

За словами Бориса Колеснікова, ролик, який поширюється в Інтернеті, де прикордонники грають у футбол – один із етюдів, який був запропонований, але від якого відмовилися.

«Він копіює португальський ролик. Те ж стосується і відео, яким себе презентувала Росія, коли виборола право провести ЧС-2018. Їхній ролик цікавий та смішний, але така ідея вже була свого часу використана», – резюмував Колесніков.

За його словами, основну увагу в промоції до Євро буде приділено приймаючим містам. «Кампанія буде побудована крізь призму емоцій – про те, як кожен українець чекає на Євро. Водночас, інтенсивна промокампанія України до чемпіонату розпочнеться після 2 грудня цього року, коли відбудеться жеребкування фінальної частини турніру і всі міста знатимуть, які збірні вони в себе будуть приймати», – наголосив Віце-прем’єр.

31 травня

Інші дати
Народилася Олександра Смирнова-Замкова
(1880, м.Переяслав-Хмельницький – 1962) – український вчений паталогоанатом. Автор близько 90 праць, створила вчення про систему основної аргірофільної речовини, зробила важливі для науки висновки про природу розвитку тканин.
Буває, часом, сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, - оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як є – дорога, явори, усе моє, все зветься Україна. Така краса, висока і нетлінна, Що хоч спинись і з Богом говори. (Ліна Костенко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі