chrome firefox opera safari iexplorer

Проморолик до Євро зробили з помилками. Відео

18 квітня 2012 о 09:16

У проморолику «Вчителька» з серії «Ми чекаємо на Євро» допущені помилки.

Так, на запитання учнів, як буде англійською слово «футбол», викладач відповідає "a football", хоча в англійській мові артикль «а» перед видом спорту «футбол» не ставиться.

Під час озвучення слова "hotel" теж допущена помилка: вчителька робить наголос на першій частині слова, тоді як англійці – на другій.

"Англомовний телеглядач почує саме те, що вимовляється — а саме слово "whoretel«, що означає не що інше як бордель», зауважує «Обком».

Півхвилиннй ролик зображує вчительку, яка заходить в клас і спершу називає англійською слова stadium (стадіон), street (вулиця), hotel (готель).

Учні питають, як буде англійською м’яч, футбол, поїзд. Потім відповіді вчительки скандують її учні (у тому числі «a football»).

«Українська правда. Життя» звернулась до керівника ДП «Україна-Всесвіт» (яке є замовником цих роликів) Романа Кожари з проханням  прокоментувати потрапляння помилок у ролик, але поки що відповіді не отримала.

Як відомо, тендер на зйомки серії роликів «Ми чекаємо на Євро» виграла компанія FastForward Post Production.

Бюджет кампанії складає трохи більше 6 млн гривень.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути