chrome firefox opera safari iexplorer

Опалення у Києві вимкнуть 18 квітня

15 квітня 2011 о 18:15

Опалювальний сезон у Києві завершиться 18 квітня. Про це повідомила перший заступник начальника головного управління енергетики, енергоефективності і енергозбереження Київської міськдержадміністрації Олена Малежик.

«Згідно з розпорядженням виконавчого органу Київради 18 квітня буде завершено опалювальний сезон, і вже з 19-го починаються підготовчі роботи до наступного», — сказала вона на розширеному засіданні колегії міськдержадміністрації в п'ятницю.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов зазначив, що в ході нинішнього опалювального сезону виникали дуже серйозні питання з мережами. Так, за його словами, «непростим був початок сезону, оскільки було багато аварій, які призвели до зупинки подачі тепла, гарячої води».

Разом з тим, зазначив Попов, працівники комунальних підприємств своєчасно реагували на ці виклики. «Сьогодні ми кажемо, що спільними зусиллями, професійною і активною роботою комунальних підприємств, які надають ці послуги, районних адміністрацій, ми, в принципі, нормально закінчуємо опалювальний сезон», — сказав голова міськадміністрації.

У свою чергу в.о. начальника головного управління житлового господарства Київської міськдержадміністрації Сергій Крушановський повідомив, що всього в ході опалювального сезону сталося 2,4 тис збоїв, з них 1,77 тис — у «Київенерго», 366 — у «Киевводоканалі». Найбільше збоїв було на Троєщині, у Біличах і на Борщагівці.

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути