chrome firefox opera safari iexplorer

Під час «Євро» у барах не можна буде дивитися футбол?

17 квітня 2011 о 00:24

Під час чемпіонату з футболу «Євро-2012» міліція заборонятиме перегляд матчів у закладах громадського харчування, які не куплять відповідної ліцензії в Національної телерадіокомпанії України (НТКУ).

Трансляція матчів «Євро-2012» закладами громадського харчування без отримання ліцензії НТКУ буде вважатися порушенням прав інтелектуальної власності UEFA, і може перериватися співробітниками МВС.

Юрист патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова» Катерина Москаленко повідомила газеті «Дело», що трансляція без дозволів матчів «Євро-2012», відповідно до Закону України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу», кваліфікується як незаконний маркетинг. За словами юриста, заклади, спіймані на цьому, будуть нести покарання, відповідно до чинного законодавства.

«Вид відповідальності та відповідні санкції залежать від розміру заподіяної шкоди. У даному випадку, під збитками буде вважатися недоотриманий прибуток власника майнових прав, стягнення якого він може зажадати через суд. Сума збитків може прирівнюватися до фіксованої вартості ліцензії, яку кафе не купило, хоча мало би це зробити, або буде вираховуватись за формулою з урахуванням площі кафе і кількості місць для відвідувачів», – стверджує юрист.

Також порушники можуть понести адміністративну відповідальність у вигляді штрафу або кримінальну відповідальність у вигляді громадських робіт чи позбавлення волі адміністратора закладу строком до 2-х років.

«Проте найбільшим покаранням за несанкціоновану трансляцію футбольного матчу може стати втрата ділової репутації, оскільки жоден клієнт не прийде другий раз в заклад, в якому посередині футбольного матчу несанкціоновану трансляцію перервали уповноважені представники НТКУ або співробітники МВС», – стверджує Катерина Москаленко.

Як повідомлялось раніше, закладам громадського харчування, які показують футбольні матчі, необхідно буде отримувати дозвіл на трансляцію ігор чемпіонату «Євро-2012».

17 вересня 2009 року UEFA оголосила про укладення ексклюзивного договору з Національною телекомпанією України (НТКУ) про право трансляції «Євро 2012» в Україні. Згідно з ним, «Першому національному» каналу надається ексклюзивне право транслювати і висвітлювати трансляцію всіх (31) матчів чемпіонату.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

2 червня

Інші дати
2 червня відзначають:
  • День меліоратора.
  • День працівників водного господарства України.
  • День працівників місцевої промисловості України.
Розгорнути
Леопольд Ященко
1928 – композитор, музикознавець-фольклорист, лауреат Шевченківської премії. Засновник і багаторічний керівник (1969–1971, 1984–2016) етнографічного хору «ГОМІН» (м. Київ).
Розгорнути
Іван Сошенко
1807 –  український художник, педагог. Друг Т. Шевченка, брав активну участь у його визволенні з кріпацтва. Зі збережених творів відомі: «Портрет бабусі Чалого», «Жіночий портрет», «Хлопчики-рибалки», «Продаж сіна на Дніпрі»; пейзажі; ікони.
Розгорнути
Народився Юрій Тимошенко
(1919, м.Полтава – 1986) - сценічний псевдонім Тарапунька – український комедійний артист, майстер скетчу, гуморист, кіноартист. Псевдонім Тарапунька запропонував йому Олександр Довженко. Назва пішла від річки Тарапуньки в Полтаві, де Ю.Тимошенко провів своє дитинство.
Розгорнути
Народився Федір Андерс
(1868, м.Київ - 1926) – інженер-конструктор, конструктор першого в Україні дирижабля.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі