chrome firefox opera safari iexplorer

У Донецьку після молочної кухні госпіталізували вже більше півсотні дітей

07 квітня 2011 о 11:03

У Донецьку, за 6 квітня до інфекційних відділень міських клінічних лікарень № 1 та № 21 з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано ще 12 дітей, які вживали продукцію дитячої молочної кухні, повідомляє МНС України.

Станом на сьому годину 7 квітня усього госпіталізовано до лікарень 51 дитина із середньою та легкою ступенями тяжкості захворювання, повідомляє «Острів».

Фахівцями обласної і міської санепідемстанцій у вогнищі захворювання проводиться комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів.

Ситуація знаходиться під контролем Головного управління МНС у Донецької області.

14 червня

Інші дати
 Вікентій Беретті 
1781 – російський та український архітектор італійського походження. Співавтор генерального плану Києва. Спланував Володимирську вулицю, в т. ч. «червоний корпус» Київського університету, і Бібіковський (нині – Тараса Шевченка) бульвар.
 
 
Розгорнути
Народився Євген Коновалець
(1891, с.Зашків, Львівська область – 1938) - полковника Армії УНР, голови Проводу Українських Націоналістів.
 
«Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді вийдемо побідно з найгіршого лихоліття і здобудемо все, що нам треба.» (Євген Коновалець)
Розгорнути
Народився Софрон Витвицький
(1819 –1879) – священик, письменник, етнограф на Гуцульщині. Писав українською і польською мовами про Гуцульщину, її населення й звичаї, а також драматичні твори.
 
Розгорнути